Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek ha úgy érzem hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha úgy érzem hogy kezdek beleszeretni az azonos nemű szexpartnerembe, de mellette barátnőm van aki nem is tud az egészről?

Figyelt kérdés

amúgy azért a barátnőmet is szeretem, és semmiképpen nem karom elveszíteni mivel jó vele a szexuális életem. Viszont ezzel a sráccal elég régóta heti 1x járok össze szexelni, mert nagyon jó vele is együtt lenni. eddig elképzelhetetlennek tartottam hogy szexen kívül mást is érezzek egy srác iránt, de most úgy érzem, hogy egyre jobban vonzódom ehhez a fiúhoz.


25f


2015. máj. 31. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Fűteni lehet veled a sulikat! Jelentkez önkéntesnek.
2015. máj. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs :'D Csak azért írok,hogy később is megtaláljam.
2015. máj. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 RRR ***** válasza:
54%
vidd haza és 3-ba fojtassátok tovább
2015. máj. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem első körben tedd fel magadnak a kérdést, hogy mit éreznél, ha tudnád, hogy a barátnőd hetente egyszer összejár szexelni egy másik pasival régóta, mert neki "vele is nagyon jó együtt lenni", és most a testi gyönyörökön túl egyre jobban vonzódik is hozzá, és kezd beleszeretni.
2015. máj. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szexpartneredet kérdezd meg, hogy lehetne-e több köztetek és ha ő is benne lenne, akkor aki jobban kell neked, azt válaszd.
2015. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
s
2015. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nos, ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha igazán szeretted volna az elsőt nem szerettél volna bele a másodikba ;)
2015. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Először is nem értem, miért nem tud erről a barátnőd.Elvégre egy kapcsolat alapja az őszinteség, és ha ő nem képes téged úgy elfogadni, ahogy vagy, akkor nem ő a te igazi társad. Az, hogy kezdesz valamit érezni a srác iránt, még inkább afelé mutat, hogy nincs egészen rendben a kapcsolatod a lánnyal.
2015. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!