Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti belemennétek hármas szexbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek hármas szexbe a helyemben? 18L

Figyelt kérdés

Van egy srác, akiért oda vagyok évek óta. Gyönyörűek a szemei, magas, sportos, hibátlan a teste, mindene, ráadásul olyan kisugárzása van, hogy bármit megtennék vele.

Ő egy jó barátom, természetesen a személyiségét is nagyon szeretem, de inkább szexuálisan vonz. A teste érdekel.

Most van neki egy barátnője, viszont elég szabadszelleműek mindketten...

A csaj nem tudja, hogy a srác nagyon bejön nekem, legalább is eddig nem tudta. Most viszont egy buliban egyszer csak kijött hozzám, és azt mondta, tudja, hogy tetszik nekem a barátja, ő viszont biszex, és izgatja a szex egy másik lánnyal is.

Nem tudtam, hogy most viccelt, vagy nem, mert hát buliban voltunk, alkohol, meg minden.

A lényeg az, hogy a csaj megkérdezett, hogy benne lennék-e vele és jópasi barátjával egy hármasban...

Végülis ő egy szép lány, meg egy kicsit lehet hogy izgatna a dolog, viszont mégis inkább a srác miatt van. Furán ugyan, de szexelnék vele, láthatnám meztelenül, sőt, megérinthetném, kielégíthetném. Már ezerszer elképzeltem az arcát, ahogy elélvez... :D

Viszont mégis kicsit erkölcstelennek tartom, nem tudom.

A fiú amúgy nem tud a csaj tervéről, arról meg főleg nem tud, hogy én ilyesmiben benne lennék, meg hogy ő tetszik nekem..

Szerintetek?


2015. jún. 1. 02:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Én nem mennék bele, de te tégy úgy, ahogy szeretnél.
2015. jún. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem tennem a helyedben. Utana csak rosszabb lenne neked, hidd el.
2015. jún. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Most őszintén,tényleg az ittlévők tanácsaitól függ,hogy részt veszel ilyesmiben? Azt,hogy belemész-e neked kell eldöntened.Az erkölcs? Azt is csak te tudhatod,hogy neked mik a korlátaid.
2015. jún. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Béla1977 ***** válasza:
78%

Ez csak rajtad múlik,mi erkölcstelen és mi nem az te magadnak kell eldöntened.

Vagy .ha annyira izgat a pasi nyugodtan mond el neki..

Mit vesztel vele???

Szerintem semmit egy jó kis szex lesz belőle .

2015. jún. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
neked kell eldönteni, mit nyerhetsz-mit veszthetsz vele ha megteszed. bár volt már pár furcsa eset, soha nem lehet tudni később mi lesz (jobb vagy rosszabb)
2015. jún. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Én a helyedben nem mennék bele...


Három okból:

- Egyrészt más a résztvevők elképzelése... a tied a srác, a csajnak meg te... Össze lehet hangolni, de ezeket a dolgokat nem árt előre tisztázni.

- Azt írod, évek óta odavagy a srácért... Ha csak szexuálisan vonz, akkor OK, de a sorok közül én nem ezt olvasom ki. Tedd fel magadnak a kérdést: utána akarsz-e többet tőle? Ha igen, a pár nyitott lesz-e rá? Ha igen, akkor OK. Ha nem, akkor nem...

- És a legfontosabb: te magad erkölcstelennek tartod ezt. Én nem, lehet, mások sem, de nem mi számítunk, hanem hogy te mit gondolsz róla...


És végül egy negyedik: nem azt kérdezted meg, kinek mi a tapasztalata, vagy mi lett a vége? Hanem mi mit tennénk a helyedben. Mindaddig, amíg ezt itt, idegenektől kell megkérdezned, nem vagy alkalmas ilyen kalandokra.

2015. jún. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
4%
Hp
2015. jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ezzel semmi baj. Szerintem semmi erkölcstelen nincs benne. Neked kell tudni, hogy számodra mi fér bele, de szerintem megbánni nem fogod.
2015. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én már voltam hasonló hármasban párszor, bár férfiként "könnyebb" , mert a férfiak nem gondolják túl ezt a dolgot. Én mindenképp javaslom, hogy próbáld ki, csak arra figyelj oda, hogy ne látsszon rajtad, hogy féltékeny vagy a pasijára, ha vele van, mert abból lehet gond. Ha úgy vágsz bele, hogy egy jó buli, és miért is ne, akkor simán menni fog :)

28F

2015. jún. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én belemennék. Mit veszítesz ? Így megkapod a srácot is úgy,hogy a csaj is tud róla,plusszban kipróbálod a csajos szexet is. :) egyszer élünk :)
2015. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!