Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok! Maszturbáltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Maszturbáltatok már nyilvános helyen? 18/F

Figyelt kérdés
Ha igen, hol? Jobban felizgultatok mint általában? :D Privit is írhattok, érdekel a téma. :)

2015. jún. 3. 18:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Vonaton, fàn, melohelyen, vizparton :D igen kicsit izgibb mint a szokott helyeken
2015. jún. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
Palatinuson a vízben
2015. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Utcán
2015. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
én mentem az ismerősömhöz...(3utcanyira lakik tolunk) es sotet volt...gondoltam hogy senki sem nez es akkor kivertem...ott elveztem az eggyik legnagyobbat 15F
2015. aug. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%

Én a feneketlen tónál a padon hármasoztam úgy gogy én voltam a kutya! Aztán volt minden anál orál stb..

Kávéházban és szaunaházban is dugtam már

2015. aug. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Dharma9 válasza:
100%

Nyilvános.....

Ên van olyan, hogy szex közben, vagy pedig csak úgy...meg kêrem a páromat ês mondjuk felveszi a csipkês francia bugyiát a popójára....na erre is szeretem kiverni.

Õ is szeret közben nézni...

De voot már úgy is, hogy õt kêrtem meg, hogy közben csinálja magának is😉

Ezelõtti kapcsolataimban soha nem volt ilyen.

Nagyon szerencsêsnek êrzem magam emiatt, hogy mêg itt is az utolsó..."vêgvârakban"...maximális õszintesêg van!

2015. aug. 8. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Kollégium (egyetem), koedukált szint. A WC fiú volt, a lányoké egy szinttel lejjebb leledzett, de bejártak. Piszoárba pisiltem, egy lány bejött, megállt egészen közel hozzám, (éreztem a teste melegét) lazán és kéjesen végignézte ahogy pisilek. Persze felállt a végére. Elkezdtem óvatosan húzogatni. Nézte, mégpedig nagyon, a szája résnyire nyitva, és ahogy néha a szemembe sandított... Wazze! Akkorát élveztem... Mindig vártam , hogy megismétlődik, sose lett úgy. Közeledni sem hagyott. De ahogy a szemembe nézett bármikor később, éreztem, hogy arra gondol, ahogy recskázom, és izgatja. Bár hagyta volan később is! De szerintem félt, hogy ez valami nem okés, amit nagyon nem szabadna. Sokat maszturbálok erre, olyankor remélem ő is néha...
2015. aug. 11. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!