Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatal bi srácokat is érdekel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal bi srácokat is érdekel a BDSM?

Figyelt kérdés
Tehát h pl szolgálják a másikat. Pl szexben, stb. Persze előre megbeszélt kereteken belül? Engem izgat pl a téma, de szerintem kevés fiatalt érdekel...

2015. jún. 8. 12:38
 1/9 kovpet ***** válasza:
91%
Általában az ilyen vágyak kialakulásához, de főleg felismeréséhez és felvállalásához idő kell, tehát kevés az olyan tini, aki benne lenne. Esetleg egy-két sub :)
2015. jún. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És melyik oldala izgat a dolognak?
2015. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Főleg a domináns, bár talán egyszer a másik is érdekes lehet, de csak nagyon korlátoltan :D És csak ha nagyon bejön a másik :D
2015. jún. 8. 14:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdekel. És tényleg kevés a fiatal akit szintén. Jól leírtál előttem, hogy ehhez érett gondolkodás kell. Ami 18 körül a többségben nagyon nincs megy
2015. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én fiatal (20 körüli, plusz-mínusz pár év) domot keresek , többek között itt is már ezer éve :D Csak vagy nincs, vagy nem jövünk be egymásnak, vagy az elképzelések mások.

28F

2015. jún. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is domináns srácot keresek, kimondottan az izgatna ha teljesen egyoldalúan csak és kizárólag az ő élvezete számítana... 2 órára mondjuk az övé lennék a megbeszélt kereteken belül, és azalatt semmibe nem lenne beleszólásom.
2015. júl. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kovpet ***** válasza:
100%
2 óra az sok, nem? Mondjuk ha lenne mondjuk két sub, akkor lehet őket egymással is játszatni :)
2015. júl. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 2 óra elég intenzív és jó lehet, ha van kreativitás... Az elején pl fél óra térdeltetve pofozgatás kis verbális alárendeléssel... Lenne ötletem
2015. júl. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kovpet ***** válasza:
100%
Az nekem mondjuk nem jön be, de fél órát simán csiklandoználak. :)
2015. júl. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!