Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kiszoktam nyalni a barátnőmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszoktam nyalni a barátnőmet de nem tudom eldönteni biszex vagyok-e. Biszex vagyok vagy hetero?

Figyelt kérdés
Kiszoktam nyalni a barátnőmet, fiúval is volt már kapcsolatom, azonban még nem feküdtem le eggyel sem. A lányok közül is csak ő vonz, és szeretek neki örömet okozni. Utcán inkább a fiúkat nézem meg. Más lánnyal nem tudom elképzelni a kapcsolatot, és szerintem nem tudnék járni lánnyal, mégis csókolózok vele meg kinyalom. Ez már biszexség, vagy elmegy annak, hogy kíváncsi vagyok?

2015. jún. 28. 20:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

a biszexualitás másnéven azt jelenti hogy eltudod képzelni a saját nemeddel is azt ami már szexuális eredetű.


AZ lényegtelen hogy csak 1x vagy 10.000x


Ha én leszopok egy srácot, akkor biszex vagyok. Ha nem, akkor hetero. Ha leszoptatok egy srácot akkor is biszex vagyok.


Lényegtelen hogy 1x vagy 500x

2015. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze csak pusztán haveri jóságból nyalod ki a csajszit, nem? Szerintem, aki ilyen az biszex.
2015. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!