Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek ez miért lehet és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért lehet és vajon baj?

Figyelt kérdés
Én idáig teljes mértékben csakis a női testért rajongtam,minden mértékben. Így nem gondolnám,hogy biszexuális vagyok,vagy leszek,de azért elég furcsa ami iránt most vonzódok. Szóval,az a helyzet,hogy mostanában (animék alapján) megtetszettek az olyan lányok,akiknek péniszük is van. Ez normális? Szerintem nem vagyok normális...Mit tegyek? Ez miért lehet? Tudnátok segíteni,azt nagyon megköszönném!

2015. júl. 5. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Keress rá: shemale
2015. júl. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez valószínűleg csak egy ártatlan fantázia, az ainmében a ilyen csajok mindig roppant nőiesek a pénisz ellenére, szerintem vagy biszex vagy, és akkor nem lenne gond, vagy egy valódi shemale-től undorodba elszaladnál ha tényleg a közeledbe kerülne.


egyébként mennyi idős vagy, tuti elég fiatal, mert akkoriban vannak az embernek ilyen kísérletezgetős, de sosem megvalósítandó fantáziái

2015. júl. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A transznemű nők is csak nők, ettől még ugyanúgy leszbikus vagy. A transznemű nők teste is női test.


Igen, normális dolog. Azért tetszenek mert attól még nők.

2015. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]



http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__leszbikussag__699..



A shemale egy szitokszó, ezt nem használjuk (kivéve ha az a bizonyos nő neked erre engedélyt ad, de akkor is csak rá)

2015. júl. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!