Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Társkeresőn miért lájkoltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért lájkoltak inkább biszexuális lányok?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és nem sok jött össze nekem online társkeresőkön, viszont arányait tekintve jópár biszex csaj lájkolt (nem Tinder). Ez azért van mert ők nyitottabbak, vagy mert többen vannak online társkeresőn, vagy mert nekik valamiért jobban bejövök (pl. hosszú a hajam)?

2015. júl. 5. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Mert valószínűleg úgy nézel ki a hosszú fürtjeiddel mint egy lány. A hetero nők FÉRFIT keresnek nem egy babaképű hosszú hajú nyikhajt. 25/F
2015. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Őket kéne megkérdezni.

Mi nem tudjuk, hogy hogyan nézel ki, hogy valóban lányos vagy-e.

2015. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Biszex vagyok, de alapvetően a férfias pasik és a nőies nők vonzanak. :) Mondjuk van 1-2 fiúsabb csaj is, aki bejön, de az ritkább.

Biszex lány :)

2015. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

# 1: haha, ez nem igaz. Kicsit fiatalos az arcom valóban, de messze vagyok a nyikhajtól, speciel nem is vagyok vékony, van 5-10 kiló feleslegesem.

De legalább nem látatlanban oltok másokat az interneten. Azt általában az önértékelési zavaros emberek szokták a saját egójuk építésére használni.

2015. júl. 8. 17:06
 5/5 A kérdező kommentje:
ez a hosszú haj csak egy tipp volt, valójában már kopaszodok egy kicsit. na mind1, azt olvastam, hogy elég sok biszex használja azt a bizonyos társkeresőt, szerintem ez lehet az oka annak.
2015. júl. 8. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!