Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Új barátnőmm 14éves korában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új barátnőmm 14éves korában csókolózott egy lánnyal, majd exével együtt 3asban kipróbálták egy másik lánnyal 18éves korában, akivel elméletileg csak csókolózott?

Figyelt kérdés

Össze jöttem egy lánnyal, aki elég fiatalon először lánnyal smárolt. Késöbb az exével együtt 3asban kipróbálták egy másik lánnyal. Állítólag meg akart felelni a fiúnak, azért hajlott erre a 3as dologra.

Viszont elég sokat szoktunk poénkodni a barátnőjéről, hogy ha én elmegyek melozni ők addig el lesznek a háttérben. Mi a véleményetek? Szerintem minden viccben lehet egy kis igazság, bár ő már sokszor mondta hogy ezek csak poénok.



2015. júl. 9. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Hol itt a probléma?
2015. júl. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bandi6891 ***** válasza:
100%
Ha nincs probléma akkor csinálni kell
2015. júl. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem csak viccel.

Középsuliban én is kipróbáltam a barátnőmmel és nem csak a csókot ;) de ettől még azóta is a pasikat kívánom.

Az más kérdés, hogy a párom kedvéért egy hármasba belemennék, de csak az ő örömére...

22L

2015. júl. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Engem mondjuk nem zavarna ha komolyan is gondolná, ha csak tényleg csak baráti szinten csinálnák azaz az élvezet kedvéért. Mondjuk arra azért kiváncsi lennék, hogy mik történhettek ott a hármasban...erről még nem beszéltünk részletesen. De nemhiszem, hogy egy csók erejéig ugrott be a másik csaj
2015. júl. 9. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!