Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lezbikus és bi lányokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lezbikus és bi lányokat kérdeznék, hogy kit izgatna olyan, hogy amíg másik lánnyal együtt van, addig ott van egy pasi alázatosan, aki vágyik rájuk, de nem kapja meg őket, és így gyakorlatilag látja, elismeri, hogy nélküle is jól elvannak?

Figyelt kérdés

Régebben hülyén, korlátoltan fogtam fel, és azt mondtam: "Jaj, lezbik, majd én megmutatom, hogy kell a farok..."

Hiba volt, beláttam az évek során!

Mivel nekem is vannak szokatlan vágyaim, mostmár megértem őket. És izgatna jelen lenni úgy, hogy vágyom rájuk, de nem kaphatom meg őket, de látják, hogy hogy izgulok rájuk...



#lány #csaj #leszbikus #fétis #BDSM #alázat #lezbikus lányok #lezbi lányok
2012. nov. 12. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi értelme így szenvedni ettől?:D Nem vágom. Szerintem menjél csak leszbizni, egyszer élünk azt meg tegyük hasznosan, de ha neked ilyen mazoista hajlamaid vannak akkor hajrá:D


21/F

2012. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat!


Ezek szerint nincs fétised, ami nem baj egyáltalán!


Én azóta tisztelem, és nem ítélem el a lezbiket, amióta nekem is van fétisem, és tudom, milyen ha ott a vágy.

(Nem, nem vagyok homo, nem abban értek egyet velük, de megértem őket,

mert amiben meg nekem van fétisem, vágyam, ami szokatlan,

az meg úgy izgat engem, ahogyan - gondolom - őket egymás)...


Sajnos régen az akkori korlátoltságomban még cikiztem is lezbiket,

manapság, hogy felismertem fétisemet, megértem őket...

Sőt izgatna látni őket egymással, hogy nem szállhatok be,

és egymást élveznék, és látnák, hogy kívánom, de nem kapom meg őket...

2012. nov. 12. 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van fétisem, imádom a női lábakat és lábfejeket. :D Ha két nő játszadozna előttem és láthatnám a lábaikat is, egynek elmenne, de nem lenne az igazi ha nem szállhatok én is be. :D
2012. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2nő nem látványos akar lenni,hanem élvezik egymás játékát,akkor rohadtul nincs nekik külvilág,nem arra fognak figyelni,h téged ez mennyire izgat :) . 29/L
2012. nov. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!