Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Létezik testi biszexualitás?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik testi biszexualitás? Olyan, hogy valaki érzelmileg ne tudjon kötődni a saját neméhez, de testileg vonzódjon hozzájuk? Egyáltalán az már biszexuálisnak számít?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és mindig is határozottan heteroszexuálisnak hittem magamat, de volt egy időszak, mikor meginogtam és azt hittem biszex vagyok, mert vonzottak a lányok testileg. Aztán mivel rájöttem, hogy soha nem tudnék szerelmes lenni lányba, egyszerűen nem vonzanak érzelmileg, felhagytam ezzel, hiszen biszex az az ember, aki testileg és érzelmileg egyaránt vonzódik mindkét nemhez, nem? Viszont az utóbbi időben újra érzem, hogy kívánom velük a testiséget, de érzelmekre szintén képtelen lennék. Létezik egyáltalán ilyen, hogy testi biszexualitás? Vagy ez biszexnek számít egyáltalán? És ha nem, akkor mégis mi ez? Előre kszönöm a válaszokat!

2015. júl. 14. 02:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne létezne? A te példád is bizonyítja. Meg az enyém: én férfi létemre ugyanígy vagyok vele. Testileg vonzanak a férfiak, de bármiféle lelki kapcsolatot csak és kizárólag nővel tudok elképzelni.


F/29

2015. júl. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Csak ilyen van!


Ki az az idióta aki a saját neméhez táplál érzelmet.

2015. júl. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor én is biszexuálisnak számítok?
2015. júl. 14. 12:43
 4/10 anonim válasza:
100%
nekem is ez van 18/f
2015. júl. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
a bisexuális embernek nem kellenek érzelmek,hogy sexeleni tudjon valakivel, az kell,hogy vonzdjon hozzá testileg. nálad is ez van.
2015. júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik. A szexuális és a romantikus vonzódás nem ugyanaz, és nem mindig jár együtt.
2015. júl. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is biszex nő vagyok. Romantikus érzelmek csak és kizárólag férfiakkal szemben alakulnak ki bennem, de szexuálisan a nők is vonzanak.
2015. nov. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Basszus, már féltem, hogy csak én vagyok így. :D


20/L

2015. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 K.L.Kiss ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok , dettó ugyanígy érzek a fiúk iránt, mint te! Sőt én el sem tudnám képzelni, hogy pl. csókolózzak egy fiúval! Nem kívánom az egész testét, csak a farkát! A lányok testét viszont kívánom! Minden porcikájuk izgató! A férfitest taszít! De ha leszophatok egy szép farkat, az meg felizgat és szívesen teszem!
2016. ápr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok ezzel. :)

20/L

2016. ápr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!