Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg vagyok, de azt álmodtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, de azt álmodtam hogy az egyik lány ismerősöm lesz. Pott. Ez most mi? 25/f

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A lelkiismereted tudja, hogy nem a jó úton jársz, és próbál visszaterelgetni.
2015. júl. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem minden álomnak kell jelentőséget tulajdonítani.


De, ha nagyon szeretnéd, esetleg ez a lány ismerősöd tudat alatt foglalkoztat.

2015. júl. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bokorugró ***** válasza:
100%
Eljött hozzád a szentlélek és visszaterelt a helyes útra! Immáron nem leszel meleg és boldogan élsz míg meg nem halsz.
2015. júl. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem az álmok semmit sem jelentenek.

De ha te hiszel bennük, akkor javasolnám, hogy keresd fel az Ezotéria kategóriát.

2015. júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én úgy tudom, hogy az álom a tudatalatti kivetülése.

(2)

2015. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az álmok csak álmok, nem kell őket "szó szerint" értelmezni. Én heteró nő vagyok, és álmodtam egyszer azt, hogy férfi voltam és egy nő oboázott rajtam. Most akkor ez szerinted mit jelent? Hogy transz férfi lennék, egy pasi női testben? Vagy leszbikus, a nőkre gerjedek? Igazából egyik sem igaz, soha nem éreztem magam férfinak, és a nők hidegen hagynak minden szempontból. Az emberek néha fura dolgokat álmodnak, ne emészd magad ezen! :)
2015. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!