Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért tagadja rengeteg bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadja rengeteg bi fiú, hogy fiú iránt is érezhet szerelmet?

Figyelt kérdés

Én meleg vagyok, alkalmi kapcsolatban voltam sokszor bi férfiakkal. Én úgy vettem le, hogy sokuk látens meleg/bi, csak nem merik bevallani. Jött a sablonszöveg, hogy fiúval csak szex, semmi csók, simogatás, mert az nekik undorító.

Persze sokuknál, amikor többször is lefeküdtünk egymással, akkor engedtek, ment a simizés a smárolás. Ők tudnak igazából szenvedélyesen szexelni, mert ki vannak éhezve a férfiakra, ez a meglátásom.

Miért kell azt tagadni, hogy a férfiak irányába (is) vonzódhatnak lelkileg? Így próbálják magukban kompenzálni, mert nem fogadják el magukat?

A szerelem pont egy olyan dolog, amit akárki iránt érezhet az ember szexualitástól függetlenül.



2015. júl. 27. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Társadalmi elvárások, homofób barátok, homofób neveltetés, félelem a kirekesztettségtől, stb stb stb......

Valszeg úgy gondolják, hogy ha nem "rendesen" csinálják egy másik pasival, az nem is számít annyira.

2015. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

"A szerelem pont egy olyan dolog, amit akárki iránt érezhet az ember szexualitástól függetlenül."


Te melegként voltál már szerelmes nőbe?

2015. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
lányba igen, barátnőm is volt, csak szexuálisan nem vonzott annyira, de többször voltam lányba szerelmes.
2015. júl. 27. 19:18
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
A szexuális és a romantikus vonzódás nem azonos. Emberről emberre változik, hogy ki kibe tud szerelmes lenni és kivel tud lefeküdni. Van olyan, hogy valakivel, csak szexet akarsz, de nem érezel iránta romantikus vonzódást, és olyan is van, hogy úgy érzed, szerelmes vagy bele, mégsem akarsz vele ágyba bújni. Persze szerencsés esetben a kettő egybe esik és egyszerre szeretsz bele valakibe (valamelyik nembe) és akarsz is vele/velük szexszelni, de sokszor van, hogy ez nem így van. Aki azt állítja, hogy a szex vonzza egy adott nemmel, de a romantika nem, az nem feltétlenül hazudik. Egyszerűen lehet, hogy ő homoromantikus biszexuális - ergo csak a másik nemmel tud szerelembe esni, de bármelyik nemmel képes kielégítő szexuális életet élni.
2015. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsó ne haragudj de ennek nincs sok értelme. Amire te gondolsz az heteroromantikus biszexuális. bár én nem vagyok ennek a híve.

Azt sem mondtam, hogy aki ilyen az mind hazudik, de eddig rengeteg olyannal találkoztam, hogy arról bizonyosodtam meg, hogy nagyon érzelmesen szexeltünk és nagyon élvezték és az elején maguk is tagadták/szégyellték a smacit is, meg h megöleljenek.

2015. júl. 27. 19:34
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én bi vagyok, erre kb 1 éve döbbentem rá, barátnőim voltak azelőtt csak, de most együtt vagyok egy sráccal, akit nagyon szeretek, és igen szerelemmel, vagyis bi srác is tud szeretni fiút
2015. júl. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

hát sztem ez emberfüggő

nekem is volt szexkapcsolatom bi férfival, ráadásul én voltam neki az első, mert csak akkora érezte, hogy készen áll.

amikor átmentem kb 2 perc után lesmárolt, és szeretkezés után mindig simogatott és csókolt, de ettől még nem szerelmes belém, csak nagyon vonzódott :)

2015. júl. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

azért a smárolást,simizés,és szemvedélyes sexet nem keverjük össze szerelemmel.

persze nem tagadom,hogy ha szeretem is az illetőt akkor felszbadultabb a sex,és olyat is csinálunk amit egy sima sexpartnerrel nem,de ez nem jelent feltétlenül szerelmet.


saját véleményem az,hogy a bik (én is) nem is akarunk szerelmesek lenni fiúba.nekem elég a sex,persze simi,csók,ölelés kell mert nekem így jó,de attol még nem leszek szerelmes az illetőbe,csak van romantika is kapcsiban.


ha pedig mégis beleszeretek akkor úgyjártam...

2015. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem kevertem össze, de szerintem ciki, hogy azt ha megtagadják ezeket a dolgokat, akkor jobbak lesznek valamivel. Pont ezek a dolgok a lényeg egy szeretkezésben.:)
2015. júl. 28. 15:44
 10/10 ftf1983 ***** válasza:
100%
Nagyon fontos, hogy nem szabad általánosítani. Nagyon féle bi van. Igen, van amelyiknek csak a puszta szex kell minden körítés nélkül. Van, aki a szexben mindent igényel és van, aki érzelmileg is tud egy másik pasihoz vonzódni nem csak szexuálisan. Az is tény, hogy vannak bik, akik nagyon is tudnak érzelmileg pasihoz vonzódni, de a társadalmi elvárások miatt ezt erősen tagadják, aztán néhányuknál ha találkoznak azzal a bizonyos személlyel, akkor az érzelem erősebb lesz és ez a tagadás megszűnik.
2015. júl. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!