Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szemez, mosolyog rám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szemez, mosolyog rám rengeteg lány? Olyan jó képű lennék? Pedig szerintem, csak átlagos vagyok vagy az se. Vagy ezek szerint olyan vonzó vagyok, a lányoknak? 24/F

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

dugniakarnak ennyi próbálkozz be

néhány befog jönni

sok sikert

2015. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mutass képet :)
2015. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Majd ha kiteszel egy képet akkor mondok véleményt.
2015. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Na én is pont így vagyok vele....
2015. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szerintük jól nézel ki, vagy csak hülyíteni akarnak.
2015. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ma is, ez volt. megbeszéltem, a haverommal hogy talizunk, egy csatornánál, és kint volt 3 csaj akik fürödtek épp. hozzám is szóltak, hogy ugorjak be hozzájuk fürdezni, de én nemet mondtam, mert eléggé félénk vagyok. hát k*rvára bánom most már. mint egy hülye elbújtam, hogy ne lássanak. nagyon kellemetlenül éreztem magam.
2015. júl. 19. 14:38
 7/13 A kérdező kommentje:
hozzá teszem, hogy nagyon jó csajok voltak, és az egyik folyton igazította a bikinjét, mikor tudta hogy látom őt. de én úgy láttam hogy csöcsörészte magát nekem. szerintetek mit akart ezzel?
2015. júl. 19. 14:43
 8/13 A kérdező kommentje:
ennyire vonzó vagyok a lányoknak? hát ezt nem hiszem el már. sok lány le se tudja venni a szemét rólam. pedig igénytelen vagyok, és retkes ruhákban járok mindig.
2015. júl. 19. 14:45
 9/13 A kérdező kommentje:
vagy ez még nem feltétlenül jelenti azt hogy tetszettem nekik???
2015. júl. 19. 14:47
 10/13 anonim ***** válasza:

dehogynem, menj oda hozzájuk és mesztelenűl fürödj velük nem bánod meg jó lesz hidd el

ezek dugniakarnak tuti

2015. júl. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!