Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek biszexualis vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek biszexualis vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 eves fiatal no vagyok. Parkapcsolatban elek.


Magamon illetve lanyismeroseimen is eszrevettem, hogy ha latunk egy csinos lanyt, lopva megnezzuk mert ami szep az szep (ha a baratom csinalna ezt, zavarna).


Parkapcsolatban csakis egy ferfival tudom magamat elkepzelni. Szuksegem van arra, hogy a 'hagyomanyos' szerepeknek megfeleloen legyunk egy kapcsolatban, hogy erezzem, mellettem van egy eros ferfi es en lehetek a gyenge no (ez igy persze lesarkitott de remelem ertitek). Szexualisan is vonzodom a ferfiakhoz (tehat nem csak lelki sikon van szuksegem pl. a paromra akit egyebkent nagyon szeretek). Egy eros ferfi karnal, izmos hatnal vagy egy merevedo penisznel izgatobbat nem tudok elkepzelni.


Megis a noket (nyilvan aki az en szemszogembol vonzo) is nagyon szexisnek talalom. Ha a parom megnez egy jo feneket majd megol a felteknyseg de oszinten meg tudom erteni a kivancsisagot, hiszen sok lanynak gyonyoru teste van! Elobb lattam egy videot ahol egy lany tancolt es arra gondoltam, hogy annak a lanynak olyan feneke van amit szivesen megerintenek sot, amivel- ha ferfi lennek- tudnek mit kezdeni vele.


Parkapcsolatot viszont nem tudok elkepzelni novel es ha valasztani kene, gondolkozas nelkul a ferfival valo egyuttletre voksolnek.


Ez akkor csak kivancsisag? Meg nem csinaltam semmit novel. Egyebkent sok mas notol hallom, hogy ok is megneznek mas noket.


2015. aug. 5. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor derül ki igazából ha látsz egy jó női feneket és fizikai késztetést érzel arra hogy megérintsd


Ha tényleg erős fizikai vonzalmat érzel akkor mindenképp lépj a tettek mezejére és próbáld meg egy lánnyal hogy milyen lenne a megvalósulás


Innentől jobban képben leszel hogy mi az ami csupán fantáziálás és mi az amit ténylegesen megvalósítanál

2015. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
elsöre aszondom kiváncsiság.
2015. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat!


Igazabol leginkabb azt a szot hasznalnam en is, hogy kivancsisag. Ugy erzem, szuksegem van az eros ferfira es csaladot, parkapcsolatot csak veluk tudnek elkepzelni. De megis olyan mas lehet egy novel... Amit viszont nem akarok kiprobalni mert akkor vagy el kellene mondanom a paromnak amit nem akarok vagy pedig nem, azt viszont megcsalasnak ereznem.

2015. aug. 5. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!