Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen könnyű leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen könnyű leszbikus nőket találni?

Figyelt kérdés
Néha olvasom a fórumot, és azt látom, hogy sok lány megoszt tapasztalatokat, hogy hogyan szoktak ismerkedni más lanyokkal, és mindenki úgy ír, mintha az olyan könnyű lenne. Nekem viszont nem ez a tapasztalatom. Budapesti vagyok, és elég liberális közegben mozgok, sok fiatalt ismerek. Köztük számos meleg, melegséget nyíltan vállaló férfit is. De egy leszbikus, vagy biszex nővel sem találkoztam soha. Miért vállalják a férfiak nyiltabban, mint a nők? Vagy eleve több a férfi homoszexuális?

2015. máj. 7. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

szerintem barati körtől függ én ismerek kb 20 leszbikus/ biszex nőt de meleget csak eggyet.

24/F

2015. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mintha a leszbikus nők nem lennének melegek. :D
2015. máj. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Néha nekem is az az érzésem, hogy mindenki hetero. Bár elég nagy közösségben mozgok, nem ismerek efyetlen leszbikus vagy biszex lányt sem... pedig jó lenne :-)
2015. máj. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tobb meleg csaj van mint fiu,eleg csak a diszkokba,szorakozohelyeken korbelesni es tobb csaj tapizza,tancol,smarol egymassal mint fiu....
2015. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Uzolsó: mert sok lány azt csak brahiból csinálja, meg a pasik miatt. Különben a többsége hetero.
2015. máj. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na te is felrebeszelsz mint a tobbseg!

Te sem tudod a szavak biologiai jelenteset!!

Egy hetero poenbol nem nyul a sajat nemehez!

Min. Binek kell ehhez lenni!

2015. máj. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szociológiai, társadalmi hatások is benne vannak. Reklámokban, klipekben, filmekben, stb. pucér-félpucér, vagy bomba csajokat mutogatnak, mint szexi jelenséget (persze ez igaz is lehet), és egyre több esetben egymást simogató és "leszbiző" lányokat is. Mert a férfiakat többnyire izgatja, és férfiuralom van. Ezért bizonyos, egyébként hetero (vagy a média által megborított) lányok hozzáérnek "úgy" más lányhog, meg csókolóznak. De a legtöbbjük nem érez ez miatt szexuális izgalmat. A férfiaknak akarnak tetszeni, vagy ha nem, akkor kíváncsiak csupán.
2015. máj. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es !

Az hogy ferfi uralom lenne,azt hagyjuk!!

Akkor a fiuk is ugy oltozkodnenek ahogy a lanyok!

Magyaran ugy ahogyan kedvuk lenne es nem ugy ahogy elvarjak toluk....

A masik egy kerdes! Nem tudom milyen nemu vagy,de te penzert,poenbol,brahibol,stb.lesmarolnad a veled azonos nemut?

2015. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak jó páran, főleg Budapesten, csak nem merik nyíltan felvállalni. Lehet, hogy a fiúk bátrabbak ilyesmiben, meg srácokra jobban jellemző a bevállalósság. Ezzel nem azt mondom, hogy nincsenek bátor, bevállalós lányok, csak fiúkra jobban jellemző szerintem. :)
2015. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én biszex vagyok, van egy biszex fiú barátom, valamint kettő kérdéses de valószínüleg biszex, és egy lezbi/biszex barátnőm is.

Az én környezetemben a lány biszex/lezbi gyakoribb, de mások esetében lehet hogy a fiú, ezt nem nagyon lehet behatárolni szerintem.

UI: Amúgy lány vagyok :D

2021. ápr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!