Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 18 éves lány vagyok, és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok, és a legjobb barátnőmnek a mostoha testvére tetszik, és most van a szülinapja, ma este tartjuk meg neki páran, és szeretném ha több lenne köztünk, szerintetek hogy közeledjek hozzá vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyébként a lány tudja hogy engem a lányok érdekelnek, és nincs vele baja, igazából ő még szinte úgy nem volt senkivel. szeretném ha ez az este/éjszaka a legjobb legyen neki

2015. aug. 8. 17:32
1 2
 11/14 kriszti616 válasza:
100%
És esetleg mindketten nem akartok hozzam közeledni ? :)
2015. szept. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Simán azt mondanám neki!

Hogy olyan szívesen felköszönteném a puncikádat is!

2015. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A szövegedből nem derül ki hogy a másikat is a csajok érdeklik e :D am meg hány évesek vagytok? érettebbek mint a kommentelők? mi ez hogy nyaljad, meg üvegpörgetős? :DD istenem. Senkire se hallgattál remélem!
2019. febr. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerntem kezdésnek egy puszi a szájára , aztán ha nem lök el jöhet a nyelves ....
2022. febr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!