Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csajok, van olyan póz, amiben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, van olyan póz, amiben szinte azonnal el tudtok élvezni?

Figyelt kérdés

Én attól vagyok teljesen kész, ha szex közben a partnerem nyakába pakolom a lábaimat és úgy folytatja. Ritkán csináljuk így, csak akkor, amikor már szeretnénk mindketten "elszállni", mert szinte azonnali a hatás, általában mindkettőnk számára. ;)

Nektek is van ilyen abszolút kedvenc?

21/B/L



2015. aug. 9. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha fekszik es nem lovagolok hanem ragugolok a peniszere. Masodpercek kerdese es vegunk van :) 23l
2015. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Ennek a gyors orgazmusnak vajon pszichés oka lehet az adott pár számára különleges pózban vagy ilyenkor mi történik másképp?Látszólag semmi,de valami mégis más kell,hogy legyen.
2015. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
ha a nyelvet ugy dugja fel nekem akar egy peniszt :D felbecsulhetetlen :D
2015. aug. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze, lehet, hogy pszichés oka is van és az adott póz valami miatt különleges egy párnak, de az is lehet, hogy van olyan póz, amiben tényleg másként, jobban, intenzívebben ingerlik egymás legérzékenyebb pontjait, nem?
2015. aug. 9. 10:34
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Azért gondolom,hogy nagyrészt pszichés oka lehet mert minden hozzászóló mástól megy gyorsabban el,amelyik póz az egyik párnak normál az a másiknak extra élvezet.

Persze az igaz,hogy nincs két egyforma punci/hüvely,így az érzékeny pontok is mindenkinél máshol vannak.

2015. aug. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A lábak a másik nyakába tevése nálunk is. :)


19/B/L

2015. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kutyapóz ilyen, de ezek általában gyors, intenzív orgazmusok (több is). Én viszont azt szeretem, ha változatos orgazmusaim vannak, ezért mindenféle pózt és technikát bevetünk. Egy lassú, elnyújtott orgazmust mostanában többre értékelek... (legutóbb vagy 5 percig tartott).
2015. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A láb a nyakban az én tapasztalatom alapján is a legjobb, a második a lovagló. 30f
2015. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
-es, miután nem vagyunk egyformák, a nemi szerveink sem egyforma, csereszabatos termékek. Mindenkivel más a szex, mindenkivel másik póz a legélvezetesebb. S hogy még színesedjen a paletta, legtöbbször a különböző érzelmi fokozatok is meghatározói annak, hogy adott partnerrel milyen pózban szeretkezünk legszívesebben.
2015. aug. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
* #2-es, miután...
2015. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!