Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz hogy egy csaj sokszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy egy csaj sokszor el tud élvezni egymás után azonnal vagy ez csak felvágás?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Igaz.
2015. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
egy pár perces pihenő azért kell, (3-5) de simán akár 3-4szer is egymás után el tudunk élvezni :)
2015. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha jó a partner nekem a 4-5 egymásután simán bejön.
2015. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Bizony igaz.Nekem volt egy párkapcsolatom volt hogy 12 is megvolt.Na és azt is hozzáteszem nem nagy méretre van hozzá szükség hiszen 16cm tulajdonosa vagyok:)
2015. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem mind, van aki egyet igényel csak :)
2015. máj. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igaz.Nem az határozza meg a sex minőségét hogy hànyszor lehet az az egy bármivel felér
2015. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm általában 3-szor szokott. Nem azonnal, hanem 1-2 perc eltéréssel. Két titka van egyrészt a férfinek bírni kell a tempót, másrészt a csajon is nagy hangsúly van, meg kell tanulnia hogyan kell. Mert mikor a 2., 3. orgazmus jön az más érzés mint az első és sokan olyankor nem hagyják, h kiteljesedjen.
2015. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként azonnal is megoldható a dolog, csak az elég nehéz. Tantrikus gyakorlat vagy teljes ellazulás, kikapcsolás kell hozzá, és nagyon felfokozott izgalmi állapot. Eddig egyszer sikerült elérnünk, másfél óra izgatás után, miután 2 hétig nem élvezett el a barátnőm, szóval igencsak ki volt éhezve. A titka az volt, h nem hagytam elélvezni kb másfél óráig, mindig amikor elélvezett volna, abbahagytam az izgatását.

Normál aktusra ilyenkor nem is érdemes gondolni, mivel azt nem tudod eléggé kontrollálni az orgazmus pillanatában. Kézzel kell csinálni, és egy vibrátorral.

Amikor sikerült akkor az orgazmusa annyira durva volt, h szinte folyamatossá vált vagyis kb 1-2 mp-es szünetek voltak benne. Gyakorlatilag az érintésre újrakezdődött. A csikló ilyenkor extra érzékennyé válik, szóval ügyesen kell csinálni. Végül nem számoltuk hány orgazmus volt a vége, és hány percig tartott, de sztem 4-5 percig simán. Nyilván ha ügyesek vagyunk, akár 10-20 percre is ki lehet bírni, kérdés h bírta volna lélegzettel :)

Sajnos csak egyszer sikerült mert mióta "rákészülünk" valahogy elillan a varázs v nemtom. De biztos sikerülhet többször is, ha egyszer sikerült.

Egyébként sok könyv van a témában, ha van időtök egymásra, kicsit meditálni, ellazulni szex közben, órákat izgatni egymást, akkor ajánlom.

2015. máj. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok és 5-8 perc pihi után ismét készen állok én is :D
2015. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, mit számolnak. A szeretkezés egész folyamata alatt egyetlen önkívületi állapotom van a szeretkezés legelejétől a végéig több órán/napon át, azaz 1.
2015. júl. 26. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!