Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg transzneműként hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg transzneműként hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Milyen tapasztalat van erről? Milyen a meleg, biszex fiúk hozzáállása a nőből férfi transzneművel való ismerkedéshez?


Neten általában nem értik, miről van szó, vagy kiderül, hogy nem vállalják ezt, sőt alapból a melegségüket sem, tehát ami a nem transzszexuálisoknál is probléma.


A mindennapi életben, bulikban meg tartok attól, hogy egyből leráznak, ha elmondom. Többnyire csak szexre megy ki a dolog, kíváncsiság mozgatja őket és nem kapcsolatra való igény.


Más transzneműekkel is próbálkoztam, de olyan lelki problémák voltak náluk a háttérben, amelyeket én nem tudtam vállalni. Az értelmesség, humor, közös programok is fontosak lennének, ami megint csak beszűkíti a lehetőségeket.


2015. aug. 18. 21:16
 1/4 b.patrik98 ***** válasza:
100%

Hát sajnos szerény hazánkban cis melegeknek sem könnyű ismerkedni, el sem tudom képzelni, hogy neked milyen nehéz lehet. :/

Én planetromeo-n vagyok fenn, de nem sok olyan fiú van aki tényleg párkapcsolatot szeretne, és nem csak alkalmit.

Én cis, 17, meleg fiú vagyok, viszont nagyon a szívemen viselem a transzneműek jogait és problémáit, mert tudom, hogy nektek még sokkal nehezebb, mint nekünk. És én igazából úgy vagyok vele, hogy ha te azt mondod, hogy fiú vagy, akkor fiú vagy és kész. Szóval én el tudnám képzelni, hogy beleszeretek egy transz fiúba. Aztán azt nem tudom, hogy a szexnél mennyire zavarnának a dolgok, de szerintem nem az a legfontosabb dolog. :)

És hiszek benne, hogy vannak még olyan emberek, akik így vélekednek, mint én. Főleg biszexuálisok és pánszexuálisok, nekik talán mégkönnyebb ez.

Kitartás! :)

2015. aug. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már nagykorú vagy akkor, budapest club underground dugonics utca 11. Egyébként ott pénteken lesz egy buli 22órakor kezdődik a belépő 1000 forint de lelehet inni.
2015. aug. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 Minden elismerésem Neked. Bárcsak mindenki így állna hozzánk.
2016. márc. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz én sem találok senkit,főleg vidéken.Inkább komolytalanok alkalmi szexre vágyakozók keresnek.
2022. ápr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!