Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Érdemes folytatni a mókát?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatni a mókát? MELEEEG :D

Figyelt kérdés

Egy kisvárosban élek, ami az itteni falvakhoz képest nagynak számít, de így is mindenki ismer mindenkit. Pestiek ha nem tudjatok elképzelni, olyan mint a Barátok köztben. :D

Pletykák, hátbaszúrások, kedves szomszédok, akik a hátatok mögött szidja az anyátokat, csak a szokásos.

Van egy srác, anno általánosban alattam járt, egész jó barátok voltunk, aztán elkerültem innen és nem nagyon érdekelt semmi ami itthon volt, így megszakadt mindenkivel a kapcsolat.

Most visszajöttem a régi társasághoz, ő is a tagja, éshát többször voltunk már kettesben, adja rendesen a jeleket, nem egyszer fogott már rá kicsit magasan a combomra. Neki van valami csodálatosan gyönyörű barátnője, legalábbis mindenkitől ezt hallom, én meg nem találkoztam vele.

Pár napja úgy gondoltam teszek valamit ha már így próbálkozik, közelhajoltam hozzá, és megnyaltam az arcát, de csak éppen hogy a nyelvem hegyével, nem tolt el, így kicsit a nyakát, kicsit a fülét, aztán megcsókoltam, és közben kicsit eltévedt a kezem, lehetséges, hogy pont bele a gatyájába, és ami ott volt.. Hetero nadrágjában ilyen helyzetben ez nem történik. :D

Aztán azóta sem változott a helyzet, de csak akkor ha kettesben vagyunk. Én nem szégyellem, nem is tagadom hogy biszex vagyok.

Tegnap este viszont pofán vágott elég rendesen, az orrom is megrepedt, mert azt hitte, hogy valaki bejött a mosdóba.

Nem igazán zavar hogy ilyen kis erőszakos, de látszólag problémái vannak magával, meg hogy heteronak képzeli magát.. Hát igen

Van értelme mókázni vele? Száz százalék, hogy sérülni fog ő is meg az a csodás barátnője is.

20vagyok és férfi, ha ez mondjuk nem esett volna le minden kiscserkésznek :D



2015. jún. 23. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Jó kis sztori :D Mókázzál csak nyugodtan,látod hogy benne van :D Csak az ütéseket hanyagolja bizonyos helyzetekben :D
2015. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
ezen a történeten mennyit agyaltál?
2015. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha tetszik neked akkor igen

Ha tényleg csak szórakozol akkor lehet hagyni kéne

2015. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg ha van egy nője, nem erkölcsös "mókázgatnod" vele, akár srác vagy, akár lány. Főleg így, hogy nem is valami mindent elsöprő szerelemről van szó, csak visszafogható szexuális vonzalomról. Ha vagytok olyan viszonyban, legfeljebb annyit tehetsz, hogy megpróbálod ráébreszteni az igazságra a szexuális irányultságárával kapcsolatban.
2015. jún. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

...természetesen szavakkal.

(Előző voltam.)

2015. jún. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Egyszer még a szart is ki fogja belőled verni:D
2015. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Volt már dolgom párszor ilyen "hetero" srácokkal, és eddig nagyon úgy tűnt, hogy nem lehet őket ráébreszteni. És ha most velem nem is, mással később úgyis le fog feküdni. Nem?

Helyes is, izmos is, tetszik is, minden a helyén van nála, lehet ez most az én hülyeségem lenne, eldobni egy ilyen lehetőséget, azért mert kételkedem benne meg féltem a kicsi lelkét :D

2015. jún. 24. 16:31
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

a mókát érdemes folytatni,de több nelegyen. szerintem nem igazán tudja mivan vele,te épp ott vagy kapórajösz ennyi.

majd idővel kiderül merre tovább.

2015. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6%
ez a történet szar, úgy ahogy van kamu
2015. jún. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, hogy kamu-e, én csak válaszolok.

Nekem egyszer azt tanácsolta valaki (meleg vagyok, de ő nem tudta - csak kicsit volt kényelmetlen :D ), hogy ha tetszik egy lány, akkor ne törődjek azzal, hogy van-e valakije... A döntés rajta áll, el tudja dönteni kivel akar lenni. Nyugodtan jelezzem felé, ha akarok tőle valamit.

Mókázzatok csak és ha komolynak érzed, akkor kérd meg, hogy gondolja végig, mit akar, hogy akarja, és keressetek megoldást.

Lehet, hogy a lányt választja, lehet, hogy Téged. Lehet, hogy a lánnyal akarna lenni, veled meg csak titokban, akkor pedig eldöntöd, Te akarod-e olyan módon a dolgot..

2015. jún. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!