Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatal biszexuális vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal biszexuális vagyok. Mások is vannak úgy hogy folyamatosan változik, akár 2 havonta az hogy melyik nemet kívánom érzelmileg és szexuálisan?

Figyelt kérdés
borzalmasan érzem magam. azt kívánom bárcsak beállna az egyikre és nem változna.... de így nagyon rossz nekem :(
2015. aug. 19. 21:09
 1/7 anonim válasza:
100%
korod?
2015. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20
2015. aug. 19. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
foglald lemagad valami mással .suli zene stb
2015. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nézd! én 35 vagyok és még mindig nem állt be, hogy melyik nem,et válasszam. de ezt nem is fog beállni az biztos.
2015. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is állandóan változik. Már elég régen tudtam, hogy mindkét nem vonz, pontosabban 4 évesen, igen. Aztán az általános iskolás éveimben inkább a lányok érdekeltek (nem mind, csak egy), akkor azt hittem, hogy leszbikus vagyok. De miután kezdtem serdülni, 13 évesen már szinte leginkább a fiúk érdekeltek, és így 19 évesen, még mindig azt mondom, hogy nyitott vagyok a lányok felé, de leginkább a férfiak vonzanak. Nagyon bonyolult egy dolog. Nálam valami olyasmi van, mintha a korom haladtával, vagy azzal arányosan "heterosodnék". Valakinél meg fordítva van, heteroból meleg lesz, az is megeshet. A szexualitás egy elég bonyolult dolog, nem sokan tudták megfejteni a titkát. A legtöbb amit tenni tudsz, hogy sodródsz az árral, ne törd magad ezen. Ha valakit megkívántál, hát megkívántad.
2015. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam csak szexuálisan változik,folyton,érzelmileg csak a lányok vonzanak,úgyhogy ez nálam legalább biztos pont :D

21/F

2015. aug. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam csak az intenzitás változó (azaz sosincs kifejezett hetero vagy leszbi korszakom). Ez akkor igazán kellemetlen, ha párkapcsolatban vagy... (Igen, jelentkezem.)

18/L/bi

2015. aug. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!