Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy képes egy srác folyamatos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy képes egy srác folyamatosan más pasikat elcsábítani, akiknek barátnőjük van?

Figyelt kérdés
Én ezt komolyan nem értem. Azt hittem vannak heterok, homok meg még esetleg biszexuálisok. De volt egy srác az osztályban (most ballagtunk el), akinek folyamatosan sikerül az ágyába csábítania olyan pasikat, akik aztán tényleg biztos nem homokosok. Egy 190 magas, festett szőke, vékony gyerekről van szó (aki amúgy szintén egyáltalán nem viselkedik "b*zisan"), aki mindig olyan pasikkal létesít aktust, akiknek van barátnőjük. Utolsó évben 3 darab évek óta jól működő párkapcsolatot is tönkretett. Most hogy van ez??!!

2013. júl. 7. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy biszexuálisok, vagy csak bujkálnak.
2013. júl. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
"Festett szőke és nem viselkedik b*zisan", nálam már itt megbukott a mutatvány
2013. júl. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nemrég válaszoltam egy hasonló kérdésre!


biszex: mindét nemmel képes szexuális tevékenységet létesíteni,és igen,sokszor heteró párkapcsolatban élnek!

volt olyan ismerősöm,akinek 4 éve volt bnője Gayromeon mégis rendszeres tag volt......


(igazi)heteró: ha egy kukit/feneket mutatsz képen neki,lehányja....


meleg: ezek után kell magyaráznom?


mondom én meleg létemre ezt (22),sajnos sok a meleg tényleg,aki el akarja hinni,hogy minden heteró átcsábítható a meleg oldalra.....naivak kicsit,na!

2013. júl. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Nem azért,de honnan tudod h nem csak egy nagyzolós,kamus kis homi?!


Minden aktusnál jelen voltál,tehát ezek után vehetjük készpénznek,amit mondott?


Én napi öt csajjal szoktam lefeküdni,akik gyönyörűek,és évek óta párkapcsolatban élnek!


Ellenőrizzetek le!!

2013. júl. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"folyamatosan sikerül az ágyába csábítania olyan pasikat, akik aztán tényleg biztos nem homokosok"


Ettől szerintem sem lesznek homokosak!

Ezek biszex pasik drága!

Ha tényleg igaz.....ahhoz hogy vki feldobjon egy több éves kapcsolatot,vagy ő minimum Brad Pitt(de ő se jön be mindenkinek),vagy egy hatalmas kamu gép,és te meg benyeled neki.....

De ha igaz is lenne,mondom!

Minimum biszex srácokról beszélünk!


22/L

2013. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!