Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, mi számotokra a legszexi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi számotokra a legszexibb női ruha összeállítás? Szexrandira mibe menjek? Kezd travi vagyok. De lányok is írhatnak, ők miben mennek ilyen alkalmakra?

Figyelt kérdés
Párszor randiztam egy sráccal, holnap este nála alszok, szeretnék minél szexibb lenni.

2015. aug. 20. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valami nem túl kihívó, de aranyos szoknya :)

Tekintve, hogy nem lesz túl jó idő, fekete harisnyát is vehetsz fel ;)

2015. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg képet tudsz küldeni magadról?
2015. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is a szoknyára voksolnék,valami olyanra,ami térd fölé ér 1-2 centivel és rásimul a vonalaidra.Ha már szexrandi,akkor add meg a módját,és vegyél fel harisnyát,ha van lehetőséged,akkor harisnyatartóval.Felülre is szintén valami olyat javasolnék,ami simulós.Próbálj olyan összeállítást felvenni,amiben szexinek érzed magad,mert az magabiztossá tesz.És a magabiztosság izgi.;)


L/18

2015. aug. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
fujj
2015. aug. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Képet kaphatnék ?:)
2015. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy képet én is szívesen fogadnék :)
2015. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!