Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Extrémen öltözködő lányok!...

Extrémen öltözködő lányok! Küldtök képet egy hétköznapi összeállításotokról?

Figyelt kérdés

2015. aug. 1. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Bocsi, csak azért írok, mert engem is érdekelnek a válaszok.
2015. aug. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ott van az "Értesítsünk ha új válasz jött" gomb...
2015. aug. 1. 13:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi számít extrémnek? Egy átlagosan öltözködő ember még mindig megbámul az utcán, de magamhoz képest finomabbra vettem az évek során. Fölöslegesen nem akarok küldeni. Arról nem beszélve hogy rengeteg ruhadarab amit pl. én pár éve már hordtam, és kinéztek miatta, meg hű de extrém volt, az újabban divat lett és már boldog boldogtalan felveszi, olyan is aki anno simán kiröhögte. (pl. magastalpú tornacipők, már 4 éve 6-7 centiset hordtam, vihogtak az emberek ha meglátták, most meg lányok tömegein látni szinte) Ja, és bocsi ha értelmetlen a válaszom és nem küldtem képet sem de erre kíváncsi vagyok. Manapság már nehéz eldönteni mi extrém szerintem, csak az igazán durva szélsőségekre mondanám annyira bejött a divatba csomó korábbi extrém irányzat... és most érted, hogy döntöd el hogy aki szembe jön, neki ez a stílusa, vagy csak az adott szezonban épp azt tették a kirakatba, azért veszi?

22/L

2015. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
nem öltözök extrémen, de érdekelnek a válaszok. :)
2015. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!