Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek? Velem mi a baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Velem mi a baj?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben valahogy egyik nemmel sem tudok nemi közösülést elérni kicsit elzárkózott vagyok nem tudom mit tegyek 21/f.

Vannak olyanok akik tetszenek de egyszerűen nem tudom hogyan közeledjek kicsit félek az elutasítástól :S



2015. aug. 24. 17:15
 1/3 Sacrimoni válasza:
100%
Alapjaiban kell megváltoztatnod a hozzá állásodat. Ha egy nő azt látja rajtad, hogy bizonytalan vagy akkor bukott az egész. Még akkor is ha jól nézel ki. Ha viszont határozottan lépsz fel, nem dadodgsz nem keresed a szavakat akkor nyert ügyed van. Én is ezt csinálom, ha csajozni akarok és nem jampizásból, de 10-ből 8 megvan. Úgy vagyok vele, hogy vagy összejön vagy nem... Mit veszíthetek? Maximum elküld a fenébe.. Se több se kevesebb nem leszek tőle. De legalább tudom, hogy nincs esélyem nála és nem fog törni az ideg, hogy jaj most mi legyen. Nem kell, hogy oltós csajozós dumákat nyomjál. Csak legyél férfi, tedd magad oda. Mosolyogj, nézz a szemébe és sugározd magadból, hogy határozott, önbizalommal teli férfi vagy.. (Még ha az nem is úgy van) Az a baj, hogy szerintem már alapból úgy vagy vele, hogy "á hagyom a búsba, úgyse sikerül" és hopp.. tényleg nem sikerült. Na ezt felejtsd el! Inkább fordítva ;)
2015. aug. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad:" egyik nemmel sem ".....pedig egy biszexnek midig csurran csöppen.....,mert dupla lehetőség
2015. aug. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán de valamiért nem akar alakulni kicsit egyedül is vagyok a világomban :S
2015. aug. 26. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!