Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A barátom nem akar velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar velem szexelni, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Minden másban jól kijövünk, mikor oda kerül a sor, hogy lefekszünk az ágyba, húzza az időt, órákig fürdik, chatel, telefonál. Még soha nem voltunk együtt szexuálisan, pedig már aludtunk párszor együtt. Minden másban nagyon jól kijövünk. Próbáltam vele erről beszélni, de kerüli a témát. 28/L
2015. aug. 24. 09:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem szűz a srác véletlenül? Vagy esetleg szégyenli a férfiasságát. Sok oka lehet.
2015. aug. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem szűz. Szégyenlősnek mondja magát.
2015. aug. 24. 09:22
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
akkor valami komoly gátlása lehet, valahogy muszáj lesz beszélnetek róla
2015. aug. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz konkrétan? És hogy fogjak hozzá a beszélgetéshez?
2015. aug. 24. 09:25
 5/21 A kérdező kommentje:
Te írtál privát üzit?
2015. aug. 24. 09:28
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy a méretével vannak gondjai, vagy fél hogy nem tud rendesen teljesíteni és elveszít. Esetleg merevedési gondjai vannak. Vagy egész egyszerűen nem kívánja a szexet. Az is lehet hogy valami trauma érte régebben.

Hogy kezdj neki? Hát az nehéz kérdés. Szerintem kerek perec kérdezd meg tőle hogy mi a gondja, de ne fegyegetően, amennyire lehet kedvesen. Úgy gondolom veszteni nem vesztess semmit, mert szerintem te sem akarsz évekig olyan ember mellett lenni, akivel nincs szexuális életed! :)

2015. aug. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
nem írtam
2015. aug. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Minden mást meg tudunk beszélni. Remélem egyszer sikerül ezt is. Velem még ilyen nem fordult elő soha. Sőt pont az volt eddig a gond, hogy nagyon hamar a lényegre akartak térni a férfiak. Eleinte örültem ennek, de most már zavar.
2015. aug. 24. 09:39
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
azt elhiszem :/
2015. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, hogy mennyi ideje vagytok együtt?


Éreztél valaha olyat, hogy nagyon kíván téged, erekciója van a csókolózástól, ölelkezéstől, az érintésedtől?


Amikor párszor együtt aludtatok, próbáltál úgy közeledni felé, hogy abból szeretkezés legyen? Ha igen, ő hogy reagált rá?

2015. aug. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!