Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Van valami titkos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van valami titkos szexuális vágyatok, ami régóta foglalkoztat, de még nem volt rá mód vagy elég bátorság hogy kipróbáljátok?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, ami hosszú-hosszú ideig érlelődik az emberben, újra és újra eljátszik a gondolattal, hogy milyen jó lenne, ha megtörténne. Valami olyan, ami eléggé merész, de mégsem vállalhatatlan. :D

21/B/L



2015. szept. 12. 11:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

# 3

nem írom le ide ...

2015. szept. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
És privátban?
2015. szept. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikus vagyok én is, 20 éves.


Én nem szeretném azt, hogy a párom térdeljen előttem, én mögötte, s miközben ujjazom, ... rávizeljen az ujjaimra. Vagy én az övéire. Soha nem izgatott a pisiszex, most valahogy felütött bennem a gondolat, és nem hagy nyugodton egy idejeee.

2015. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Nos én szeretném ha a párom Apucinak hívhatná magát meg ilyenek. (És nem a 33+ra bukok)
2017. aug. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!