Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi/leszbi lányok! Ti hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/leszbi lányok! Ti hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
18 éves bi lány vagyok,szívesen ismerkednék lányokkal,de nem tudom,hogy kéne,mert a meleg bárok annyira nem vonzanak,a társkeresőkkel meg az a gond,hogy az ottani leszbikus tinilányok 70%-a középkorú férfi.

2015. szept. 20. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne.. 22N, bi, Bp.
2015. szept. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Engem is érdekelne, nagyon szomorú, hogy nincs egy hely vagy oldal ahol kifejezetten mi ismerkedhetnénk, és nem a 30-40-50es hazasparok akik leszbi lanyokat akarnak harmaiknak:/ 17/L
2015. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt az oldalt ajánlanám. Rengeteg rendes leszbikus illetve biszexuális lányt ismertem meg innen, valamint a jelenlegi barátnőm is innen van. :D
2015. szept. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
pinkvanilla (net), Ösztrosokk (party)
2015. szept. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj itt :) nekem már egyszer bejött, és ki tudja, talán még bejöhet :) írj bátran, sok a kedves, normális lány az oldalon, de figyel azért arra, hogy tényleg lány és tényleg "igazi" legyen a beszélgető partnered, üdv, 22/L/L
2015. szept. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Írhattok rám is! :) kezdő 24/L
2015. szept. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Ha egy fiatal helyes pár is erdekelne irj nyugodtan:) 23N :)
2015. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Erre mondjuk én is kiváncsi vagyok. :) Nem voltam még nővel, de nagyon vonz, hogy milyen is lehet velük. 1-2 ismerős van, de az nyilván nem olyan. Szívesen ismerkednék, viszont nem is tudom, hogyan kezdenék neki, hiszen még lánnyal sem voltam csak vágyam, ezért inkább elnyomom magamban ezt az egészet már 2-3 éve. 21/L
2015. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!