Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg, bi pécsi egyetemista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg, bi pécsi egyetemista vagy gimnazista srácok, ti hogyan ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Neten alig vannak, es en nem fogok eljarni meleg helyekre..

Ha szetnezek pedig eleg sok korunkbeli van, leven, hogy egyetemvaros, amibol tuti akad tobb meleg es megtobb bi.

19f, passziv



2015. szept. 20. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok pécsi, szóval bocsi, hogy válaszolok, de én is egyetemista vagyok. Szerintem neten is lehet, legalábbis nekem sikerült. Nem társkeresőkre gondolok, mert például én sem vagyok fenn egyiken sem. Ezen az oldalon például sikerült megismernem néhány kedves, aranyos, normális meleg srácot, akik nem az alkalmi dolgok hívei. Rólam nem tudják, hogy meleg vagyok, mégis tudok ismerkedni, szóval szerintem nem lehetetlen neked sem, csak keresgélni kell. :D Én mindig szívesen belevágtam új beszélgetésekbe, ismerkedésekbe, mert ha komoly dolog nem is alakul ki, de legalább egy újabb barátságra sikerül szert tennem. Sok sikert! :) 20/f passzív
2015. szept. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Tegnap írtam neked, pécsi egyetemista vagyok, majd válaszolj kérlek.
2015. szept. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szemezgetés a koliban, órákon, de mindenki lapít :'D
2015. okt. 18. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki ismerkedne velem, kérem írjon privátot.
2016. jan. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Odamész egy szimpi sráchoz, és megkérded. Kiverheném neked? Ha igent mond, biztos hogy le is szophatod!
2021. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!