Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg, biszex gimnazista/egyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg, biszex gimnazista/egyetemista sracok, ti hazibulikban hogy fojtjatok el az erzeseiteket?

Figyelt kérdés

Elsosorban azoknak a tapasztalatai erdekelnek, akik titkoljak, vagy nem olyan tarsasagban vannak, ahol ezt joszemmel neznek.

Mostanaban eleg sok hazi buliban voltam, es olyan rossz, h nem lehet tudni ki az aki hetero, vagy bi, vagy meleg....

Eleg sok ketertelmu jelet kaptam, de mivel csak biztosra megyek ezert figyelmen kivul hagytam oket...

Foleg, hogy nekem az elsodleges celom nem a szex, bar meg nem is parkapcsolat, de ezt biztosan aterzik sokan...

Mivel a tarskeresok kilove, ahogy a meleg helyek is sajnos ezzel az eselyeim elegge lecsokkennek...

19 vagyok vegzos es raadasul budapesti(amire sokan vagynak) megse tudok belole profitalni...

Ez a "coming out-olos" dolog pedig nalam meg boven nem jatszik, de addig sem szeretnek erzelmileg felorlodni, bar a depresszio nem fenyeget, de jolenne valakit szeretni...

(Elnezest az ekezethianyert)



2015. márc. 8. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
mmm én mostanra már kinőttem a bulizásból, meg nem is igazán lenne kikkel, de régen én azt csináltam, hogy próbáltam magam a körülményekhez mérten jól érezni, tehát táncolni, szórakozni stb, és nem azon kattogtam, hogy akkor most kéne pasizni vagy valami...
2015. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerős..Énis 19 vok és pont ezért nem próbáltam sosem házibuliban fiúkkal ismerkedni, főleg hogy legtöbbször jópár ismerős van..egyszer még lett vna lehetőség de a srác barátom oszt. társa akiről mindenki tudta hogy meleg és én annyira nem vállaltam vna be a rizikót..:/
2015. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, csak én vidéken és nekem most épp van valakim, de sokáig nem volt.

Házibulikban nem szabad ismerkedni ha még nem állsz készen arra, hogy felvállald. Az ilyen bulikról később tipikusan kitudódik minden, én a helyedben nem kockéztatnék. Úgy lehet "elnyomni az érzéseket" hogy megpróbálsz nem ezen pörögni, de ugyanakkor észnél lenni és nem rámozdulni senkire hullarészegen. Khhhm.

Ha kétértelműen viselkedik valaki veled és te is kétértelmű viselkedéssel válaszolsz, azzal megadod az esélyt a másiknak, hogy lépjen feléd, de neked a legbiztonságosabb az, ha nem kezdeményezel egyértelműen. Nem tehetsz mást.

2015. márc. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én már nem is járok az ilyenek miatt bulizni, nem érzem jól magam, és nem szeretném ha kitudódna ez a környezetemben.
2015. márc. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sosem buliztam és mindig találtam valakit. Azért ne várd el azt hogy valaki egy buliban oda jön hozzád és azt mondja hogy szép vagy. Szóval azért "nehezebb" dolgod van mint a hetero barátaidnak. Az már egy más tészta hogyha a fiú bisex. Nos akkor megértem hogy nem tudsz mit tenni. De hát ismerkedni kell.
2015. márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!