Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire van esélyem butch...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Loonatic kérdése:

Mennyire van esélyem butch kinézetű lányként fiúkkal, illetve butch lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ugye az a probléma, hogy a butch lányok ritkán keresnek szintén fiús kinézetű társat.

Itélkezők, és egyéb gonoszkodó emberek kíméljetek :)



2015. szept. 20. 18:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. bejönnek nagyon is.

21/bi/F

2015. szept. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%

hátt elég kevés szerintem.

Elég speciális eset hogy,egy hetró srác olyan csajt akarjon maga mellé aki úgy nézki mint Ő.

Bi pasik pedig vagy pasit,vagy csajt akarnak maguk mellé.(Én ha csajt akarok akkor legyen csajos,ha pasit akkor pedig pasis.)gondolom más is így van vele.


leszbik esetében pedig:...hát ott sem fogsz duskáni.

2015. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 vorarlberna ***** válasza:
100%
Azért írtam rövid választ, mert nem akartam kifejteni a történetet, csak bíztatni, hogy volt rá példa az életben, de tényleg ne csak a külsőre hajts rá, fontos az is, mi van a lelkiekben.
2015. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a fiúkat szeretem, de talán éppen ezért fiús lánnyal is megismerkednék. 28 f
2015. szept. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!