Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mért jobb sokkal a anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért jobb sokkal a anális szex shemale lányal mint sima lányal?

Figyelt kérdés
Most komolyan mikor a lányoknak berakom oda szinte alig érzek valamit olyan mintha egy műánuszba raknám csak melegebb de mikor egy shemale lányal szexelek análisan az sokkal jobb mert valahogy nem tudom de belölről jobban rátapadt a péniszemre és olyan mintha valami melegség húzná befele a péniszem szóval nagyon jó nem tudom mi lehet az oka a technika vagy a belső felépités de egyszerün tényleg jobb shemale lányt dugni segbe mint sima lányt. A haverjaimnak ezt elmondtam mint kinevetek de azért mert még nem probálták shemalal

2015. szept. 23. 11:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Én kipróbálnám. És csak utána mondanék véleményt. :D 22/F
2015. szept. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%
A Shemale (a jobbak persze) egy elit kategória. Lekörözik bármelyik Nőt az biztos!^^ Lehetetlen "őket" nem szeretni.
2015. szept. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%

A Shemale nem lány, hanem pasi cicivel.

Ergo neked a pasi fenék kell.

2015. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%

Most tudom, hogy kiverem a biztosítékot,de...

Nem gondoltál még arra, hogy azért jobb neked shemale-lal (szerintem itt ne használjunk nemet, se lányt, se fiút), mert egyszeűen hozzájuk jobban vonzódsz?

A haverjaid persze, hogy kinevetnek, de nem is fogják kipróbálni shemaleval, ha nem vonzódnak a "cicis fiúkhoz".

Nem lehet, hogy rejtett homoszexualitás van itt a háttérben?

(És nem az anális szex miatt mondom.)

Mielött lehurrognál vagy ilyesmi: nem rossz indulatból mondom, amit mondok.

2015. szept. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%

Én láttam olyan gyönyörű lányt doronggal, hogyha az ágyba derülne ki csak hogy mije van, egyáltalán nem zavarna!

Így meg vágyakozhatom egy életen át hogy majdcsak eljátszadozom egy ilyen lánnyal egyszer! :-)

2015. szept. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%

Ezek nem lányok... :D

Szerintem látens homokosság befigyel nálatok. :D

2015. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
97%

Hppá, itt volt egy olyan férfi válasza, aki bevallotta, hogy bejönnek neki a shemale-ek, de ő nem is áltaqtja magát azzal, hogy hetero lenne...

Az ő válaszának töröltetésével egyértelművé vált, kérdező, hogy te igazából a saját szexualtásodtól félsz.

2015. szept. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Most komolyan ki az a hetero aki nem dugná meg ts jane marie-t? Az lenne a homoszexuális akinek nem állna fel rá

[link]

2015. szept. 24. 11:16
 9/31 anonim ***** válasza:
96%
Ha van farkuk, akkor van prosztatájuk is, és az valamenyire szűkíti a végbélnyílást.
2015. szept. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam énis mivel van valami dudor a végén és szűkebb mint a sima lányoké meg mikor berakod valahogy jobban becsuszan és mikor dugod a shemale-t olyan mintha egy porszivó húzná be a péniszed a popsijába elmondthatatlan de nagyon jó érzés
2015. szept. 24. 12:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!