Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mért jobb sokkal a anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért jobb sokkal a anális szex shemale lányal mint sima lányal?

Figyelt kérdés
Most komolyan mikor a lányoknak berakom oda szinte alig érzek valamit olyan mintha egy műánuszba raknám csak melegebb de mikor egy shemale lányal szexelek análisan az sokkal jobb mert valahogy nem tudom de belölről jobban rátapadt a péniszemre és olyan mintha valami melegség húzná befele a péniszem szóval nagyon jó nem tudom mi lehet az oka a technika vagy a belső felépités de egyszerün tényleg jobb shemale lányt dugni segbe mint sima lányt. A haverjaimnak ezt elmondtam mint kinevetek de azért mert még nem probálták shemalal

2015. szept. 23. 11:06
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
90%

Igen.

Elég öreg vagyok ahhoz,hogy mindenféle esettel találkozhattam......,de ez kivételes volt,és sokba krült.

2015. szept. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
91%
Vannak olyan gyönyörűségek közöttük is hogy egy percig nem gondolkodnék, hogy mit játsszak vele! Hátulról bele! :-)
2015. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
95%
Shemale-t még nem dugtam, de a meleg pasikat nekem sokkal élvezetesebb seggbe kúrni, mint a nőket. Talán gyakorlottabbak benne, nem tudom.
2015. okt. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
77%

# 3

Azért ez nem ilyen egyszerű hogy "pasi cicivel", egy shemale már-már könnyen összetéveszthető egy igaz nővel és a hangjuk is nőies.

Vannak köztük "gyengébbek" de a azért vannak ahhoz képest elég jók:

[link]

2015. okt. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
96%

23#

De, ez pont ilyen egyszerű. Egy transszexuális férfi, aki elkezdte nővé operáltatni magát, de a nemiszerv átalakító műtéten még nem esett át. Tehát FÉRFI. Heteró férfi sosem feküdne le egy shemale férfival.

2015. okt. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
63%

hol találkoztatok shemale-vel?

jöhet priviben s,nagyon izgat engem! meg a hermafrodita is

2015. okt. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Állitólag a prosztata lebeny miatt csúszosabb és szűkebb a shemale popsi ez olyan mintha egy női prosztata a végbélnyilásnál helyezkedne el keresetek rá google shemale
2015. okt. 23. 17:08
 28/31 anonim ***** válasza:
89%
Gyere próbáljuk ki! F/60
2015. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
95%
Akinek shemale-val jobb, az valójában ferde hajlamú.
2015. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
83%
üdv. én párkapcsolatban élek elég régóta de azért én is megdugnék 1x egy shamale-t ! puszta kíváncsiságból!
2015. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!