Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Másnak is vannak ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is vannak ennyire meredek fantáziái?

Figyelt kérdés

Sosem volt még semmi erotikus élményem sráccal, de van egy fantáziám, ami nem hagy nyugodni. Felmegyek valakihez, az ajtó nyitva, belépek, ő maszkban vár. Tehát az egész együttlét alatt én nem láthatom az illető arcát. Nagyon izgat ez a személytelenség. Ahogy megérkezem, meztelenre vetkőzöm (rajtam természetesen nincsen maszk), és onnantól mondjuk 2 órán keresztül az ő élvezetéért vagyok. Ebbe a helyzetbe beleférnének BDSM játékok (csipeszekkel való kínozgatás, pofozgatás, viasz, fenekelés, korbácsolás) illetve hosszú, elnyújtott, nyálas orál, akár hátrakötözött kézzel. A maszk 2 dolog miatt izgalmas nekem. Egyrészt egy férfiból engem a teste érdekel leginkább, meg a szituáció - az arc valahogy túl személyessé tenné nekem ezt a viszonyt. Másrészt bízom abban, hogy a másik minden gátlását levetkőzi, ha az anonimitás mögé bújhat. Ja, és ezen kívül az is nagyon izgató, hogy fogalmam sincs arról, ki tör be - adott esetben az utcán sem ismerném meg, de ő engem igen... Ez nagyon beteg? Szerintetek próbáljam ki és utána nem lesz ennyire nyomasztó? Egyáltalán, érdemes az ilyeneket kipróbálni?


F/29



2015. okt. 10. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Egyszer majdnem belementem egy ilyen kalandba, pedig nő vagyok.
2015. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Persze...egy Isis-es örömmel kínozna meg és vágná le a gyökér fejedet.
2015. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük a tartalmas és intelligens hozzászólást :)
2015. okt. 10. 14:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a fantázia az fantázia :)
2015. okt. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 B2man ***** válasza:
90%
Lennék a maszkos...Hmm, nem rossz.,
2015. okt. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát volt pár hasonló. De mondjuk a maszkos dolog sosem jutott eszembe. Nekem sokkal inkább a személyesség tetszik, nem a személytelenség.
2015. okt. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is lennék a maszkos,érdekes játék.

21/F

2015. okt. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!