Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vágytatok már arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágytatok már arra, hogy megalázzanak (szex) vagy ti másokat?

Figyelt kérdés
Milyen fantáziátok volt? Nem ijedtetek meg? Bennem vannak ilyen vágyak és nem tudom hova tenni. Nem értem hogy honnan jött, stb. Ami a legfurább, hogy a vágyaimban mindig csak fiúk szerepelnek. Nővel ezt el se tudom képzelni. Mi ez?
2015. okt. 14. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy lány vagy?
2015. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, asszem van ilyen szubmissziv hajlamom. (ne írjatok mert nem vagyok nő, és meleg sem)
2015. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az utóbbi. Próbáld ki a BDSM-et, nekem ez a szórakoztató. Nem kell bűnösnek érezned magad miatta, amíg a másik is benne van a játékban.
2015. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem is vannak ilyen vágyaim, engem mindkét oldal izgat

23F

2015. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én is, mindkét oldalon, de csak lánnyal. 25/F
2015. okt. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és csak fiúval érdekel. De a kérdés, hogy nektek hogy jött? Meg megélve is jó volt, vagy csak fantázia szinten. Ja amúgy heteró vok, ezért is lep meg igazán.
2015. okt. 14. 19:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem érdekel, fiúval inkább az,hogy én alázzak
2015. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok!
2015. dec. 26. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!