Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összejönnétek egy olyan fiúval akinek muszáj pelenkát hordania estére? :S 18f

Figyelt kérdés

Kivizsgáltak már volt 2x ct meg ultrahang meg vér és a végén pszichológushoz kerültem ahol kiderült hogy semmi bajom egy apró szorongáson kívül.


Egész gyerekkoromban pelenkás voltam és ezt már elfogadtam. A barátaim tudják és elfogdnak így. Viszont félek hogy soha nem lesz senkim.


nem tudom mit tegyek. sajnos ezen felül még a kinézetem is elég gyerekes, és nem vagyok túl nagy sem :S félek nem lesz senkim. mit tegyek?


18f


2015. okt. 25. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos talalsz valakit ne aggodj:) ez nem akkora baj:) szerintem 16l
2015. okt. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
aki szeret annak biztos nem számít majd ,aki meg nagy dolgot csinál belőle az mehet a francba ,szerintem ...
2015. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Sőt lehet egy kapcsolat feloldja a szorongásod is. A barátomnak is volt egy enyhe szorongása (bár neki idegességet váltott ki és sokszor volt feszült) és ma már nem látom rajta.
2015. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Elgondolkoznék rajta. De ezt pozitív értelemben mondom.

Ha tudna egy ilyen fiú nyújtani valamit, amit egy másik nem, ha hűségesebb, jobban kijövünk, jobban megbecsül, több szeretet kapok tőle, inteligensebb, kedvesebb, érzelmesebb, stb, akkor szerintem ennek ellenére is tudnék szeretni egy fiút.

17\l

2015. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen 15/l
2015. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
Sajnálom én csak egészséges férfival jönnék össze... Abba még végtag fogyatékosság belefér (ha fejben rendben van) de hogy valaki összecsinálja magát este, vagy pszichés zavarai vannak, az nem.
2015. okt. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
én igen, szerintem ez csak apróság, kilehet bírni :) 20/f
2015. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Na és fordított esetben ahol a lány hordaná a pelenkát? Neki lennének pszihés gondjai?

Erre már egyből másképp gondolnának..

2015. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kovpet ***** válasza:
100%
Persze. Fiatalka vagy még, gyorsan kigyógyulnál ebből, ha lenne egy kiegyensúlyozott kapcsolatod.
2015. okt. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Átlátszóak a kommentek. A csajok írják hogy áá nem baj, biztos van akinek kellesz közben azt is érzékeltetik nekik biztos nem kellenél. Meg a másik baromság, hogy mindegy ha szerelmes lennének beléd. Csakhogy a szerelem nem teljesen ésszerűtlen dolog, meg vannak a dolgok amik vonzóvá teszik a másikat és ebből lesz a szerelem. Valakinek egy jóképű srác elég hozzá, van akinek a jellem és a személyiség fontosabb. De egy ilyen defekt szinte mindenkit elriasztana, hamar kiderülne.
2015. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!