Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ugy erzem Biszexualis lettem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy erzem Biszexualis lettem, hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
ugy erzem vonzodok pasihoz is ,de van baratnom hogyan tudjam meg igazabol ?keressek fiukat vagy?

2015. okt. 26. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek be 3.nak egy pasit. Aztán téged is kezel, és a nődet is.
2015. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
keresek de nem talalok olyat sem
2015. okt. 26. 15:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, dugni szeretnél valakit, vagy hogy téged dugjanak?
2015. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
barmejk felallas ..ja es Szabolcs Szatmar
2015. okt. 26. 15:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak mert én kipróbálnám, milyen dugni egy pasit és egy csajt is egy aktuson belül.

Már ha találnék párt hozzá.

2015. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
irj privatban mit szeretnel ;)
2015. okt. 26. 15:23
 7/7 anonim ***** válasza:
94%

ehhez szerintem nem kell keresni senkit, mert pont az ilyen akciók miatt gondolják a melegek/leszbik hogy mi biszexek nem is vonzódunk igazából a saját nemünkhöz. ha mindenképp ki szeretnéd próbálni, akkor semmiképp ne olyannal csináld, aki tartós kapcsolatot szeretne!

inkább gondolkodj rajta. idő kell hozzá, nem napról-napról megy, hozzá kell szokni. mikor megszoktad ezt a gondolatot, akkor könnyebb lesz erre gondolni, jobban át fogod látni a helyzetet. nyugi, csak egy kis idő kell hozzá. az elején nekem is minden zavaros volt, de mostanra már egész tiszta a kép. nálam pl. mikor először gondoltam erre, hogy lehet TÉNYLEG bi vagyok, akkor nem éreztem már tabunak, hogy megnézzem a lányokat, merthogy nekem "szabad" :D (lány vagyok én is)


(kérlek ne mondj ilyet, hogy "bi lettem, hogyan kezdjem?", mert eléggé... szóval, nem ezek a jó kifejezések erre. ez így úgy hangzik, mintha a beállítottság választás kérdése lenne, de nem az!)

2015. okt. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!