Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hatással van rátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatással van rátok, ha a környezetetekben (hangosan) szeretkeznek?

Figyelt kérdés

És ha igen, akkor inkább hervasztó ("Miért kell hangoskodni? Mindenkinek a magánügye!"), vagy épp ellenkezőleg, kifejezetten izgatólag hat rátok?

24.B.N



2015. okt. 23. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Izgat.Egyszer barátok csinálták nálunk.Én sajnos aludtam,de a párom mesélte,hogy mi volt.:-D Én meg lemaradtam.
2015. okt. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

engem nem zavar

sztem izgi

2015. okt. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én is inkább izgatónak élem meg, sosem szólnék rá egy hangos párra még ha lenne olyan napom/estém amikor zavar is kicsit akkor se.
2015. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A "B" az mi akar lenni? Biromantikus? Annak meg mi köze a hangzavarhoz?


Na mindegy. A csajom hangos. Volt, hogy a szülői házban (mármint ahol én laktam) élvezett egy hatalmasat. Másnap muterom morci volt, mert hogy mit mondanak a szomszédok, fater meg mosollyal,hogy ezaz, az én fiam. Szóval, ha másnak "hangzavart" csinálok, akkor hogy jövök ahoz, hogy mást leszóljak.


Válaszolva.

Az utóbbi. Volt, hogy hulla fáradtan, semmihez nem volt kedvem, de a szomszédok megadták a hangulatot. Akinek meg nem tetszik, az...

2015. okt. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt már ilyen élményem. fel is izgultam tőle rendesen. De nem volt mellettem senki, így magamnak kellett megoldani az "álló" problémát :)

Kétszer is :D

2015. okt. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

huh, számomra nagyon izgató az ilyesmi!!!

kifejezetten meghallgatnék egy ilyet, de volt is már benne részem.

2015. okt. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Írhatnátok nemet is. Érdekelne, hogy van-e különbség pasik és lányok között ebben a kérdésben. :)
2015. okt. 23. 23:52
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már hallottam úgy, hogy a sátrunk mellett levő sátorban csinálták. Olyan ideges voltam, rájuk akartam rúgni a sátrat. Egyrészt mert aludni akartam, másrészt mert baromira irígy voltam.

18f

2015. okt. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
inkább én vagyok az aki hangos...
2015. okt. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Én is voltam 1x ilyen házibulin, hogy mellettem szeretkeztek. Szívesen csinálnék megint egy ilyet 2-3 párral, először csak egymást néznénk. De közelről.-) Nincs kedvetek? 33/F
2015. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!