Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan tovább? Biszexuálisnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Biszexuálisnak mondta magát, most bevallotta, hogy igazából meleg.29 / L

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, neki nincs senkije csak én, nem akarja felvállalni a másságát, azt szeretné, ha együtt maradnánk, szex nélkül és nekem se legyen senkim.

Nem tudom mit csináljak, van valaki aki itt esetleg átélt hasonló szituációt, hogyan működött egy ilyen kapcsolat? Van ennek jövője?



2015. okt. 30. 13:43
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

A vonzalomnak több fajtája van, nem csak szexuális. Attól, hogy valaki nem vonzódik a másikhoz így, de mondjuk romantikusan és esztétikailag igen, simán működhet a párkapcsolat. Nem a szex a világ közepe. Van jövője, ha akarod.


De azt ne ő szabja meg, te mit kezdesz az életeddel.

2015. okt. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
90%
Elrabolja az időd. Később nagyon bánni fogod, hogy életed legszebb éveit elpocsékoltad, miközben boldogan és kiegyensulyozottan is élhetnél vagy lehetne családod.. ő csak érzelmileg zsarol és szolgának tart.. miközben nem adja meg amit a természet követel. Mondjuk 70 éveseknél ok elfogadom, de te még fiatal vagy....
2015. okt. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
94%
Nincs jövője, de ezt te is tudod. Ne raboljátok egymás idejét. Úgy gondolom, minden nehézsége, kételye ellenére, amit most tesz veled az hatalmas önzőség. Ebben a kapcsolatban ő lassan beláthatná, elfogadhatná nemi identitását, míg te folyamatosan szenvednél. A végére jó eséllyel meg is gyűlölnéd őt.
2015. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Ez nem így van, nagyon szeret, érzelmileg sokkal többet kapok tőle mint eddig bárkitől.
2015. okt. 30. 13:54
 5/41 A kérdező kommentje:
Önzőnek önző. Ezt ő is tudja és én is. Barátként meg is maradnék neki, de ez neki nem elég.
2015. okt. 30. 13:57
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez jó lenne így, akkor hajrá. Szerintem hamar megunnád.
2015. okt. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim válasza:
100%

ez már régen nem a szeretetről szól.

szimpla kötődés, semmi más.

egyébként ahogy látom, te vele akarsz maradni, mind1 itt ki mit mond.

szóval nem értem a kérdésed, csak panaszkodni szeretnél?

egyébként a te életed, azt csinálsz amit jónak látsz.

2015. okt. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
90%
Akkor leegyszerűsítem a kérdést. Képes lennél lemondani a szexről, rendes családról egy olyan férfiért akiről tudod, hogy végtelenül önző? Sőt, idővel biztosan lesz szeretője, épp úgy ahogy neked is. Állandó konfliktust jelentene a "szerelem kapcsolat" és a testiség elválasztása, ami neked jelenleg is magától étetődő problémaként jelentkezik. Szerinted ez így járható út?
2015. okt. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne szeretet és nem érezném azt amit érzek, már léptem volna. Nagyon egy hullámhosszon rezgünk az élet minden területén. Feleségül kért múlt héten, ezért tettem fel a kérdést.
2015. okt. 30. 14:04
 10/41 anonim ***** válasza:
85%

Nem igazán értem. Ha meleg és szex nélkül maradnátok együtt akkor tényleg legfeljebb barát tudsz lenni. Ha nem éltek együtt akkor ez már most is így van ezek szerint. Talán megszánt eddig néha intim együttléttel és most már ennek is lőttek?


Persze végig aszsisztálhatod a meleg kapcsolatait, elég fura lesz végig hallgatni kivel mit hogyan, te meg ott árválkodsz... hát kinek mi a boldogság, nekem biztosan nem ez lenne.

2015. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!