Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy tudnék lánnyal smárolni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék lánnyal smárolni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy hol lehetne létrehozni a lány-lánnyal smárolást.

Nagyon érdekel ,és már régóta szeretnék lányal csókolózni, esetleg több...biszex vagyok természetesen, és hát ez lene a döntő.



2015. okt. 31. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem érdemes lenne ott próbálkozni ahol lányok is vannak, de a legjobb talán olyan hely volna ahol biszex vagy leszbikus lányok is vannak! de ki tudja?!
2015. okt. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan lánnyal kellene kipróbálnod, aki valóban érdekel és vonzódsz hozzá :)
2015. nov. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
(14/L leszbi)Szerintemm ehez erezni is kell a masik irant valamit h igazzan jo legyen, de ha ez masodlagos fontossagu szamodra, akkor jarj olyan bulikba, szorakozo helyekre, meleg barokba, ahol ismerkedhetsz. V probalkozhatsz neten is, meleg oldalakon de en inkabb a masik variaciot valasztanam. :) hajra, nezz. Utaanna neten ilyen heleynek es vagj bele. V nem tudom hol laksz de nekem is nem reg mondtak h vaannakk ilyen meleg kozzossegek is ahol szinten hulyulhet sz ember :P
2015. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

leszbi buliban,ha nem akarsz egyebet.

ha több kell akkor leszbitárskereső.

de igazából bármilyen buli megteszi,ahol bizonyos fiúknak akarnak imponálni bizonyos lányok és ezért a barátnőikkel smárolnak.

2015. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!