Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexuálisok látens melegek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexuálisok látens melegek?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a homoszexualitást egy gén okozza, ami anyáról öröklődik. Vagy öröklik ezt a mutációt vagy nem, így vagy homo, vagy heteroszexuális az illető. akkor a biszexséget mi okozza?

2015. nov. 6. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
:O
2015. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudják mi okozza a homoszexualitást, nem az az egyetlen faktor. És sokkal több biszexuális van mint homoszexuális, még lehet heteronál is több. De valamiért annyira nincs benne a köztudatban, hogy inkább gondolja magát is homo- vagy heteroszexuálisnak aki amúgy bi.
2015. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem biszex vagyok, hanem opportunista. :D
2015. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Feltételeznek egy gént, mely összefüggésben lehet a homoszexualitással.

De nagyon kevés olyan tulajdonság van, melyet kizárólag egy gén határoz meg. És a szexuális irányultság azért elég összetett dolog, nem?

Ha van is ilyen gén, az csak egyféle hajlamot eredményezhet.

2015. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
te honnan tudod, utolsó?
2015. nov. 6. 19:20
 6/7 A kérdező kommentje:
am én nem értek hozzá, hogy mit eredményezhet, csak olvastam.
2015. nov. 6. 19:20
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

FORDÍTVA!

Meglátásom szerint elképzelhető (és számos pszichológus szerint)

mindenki biszex, eltérő módon.


Tehát a melegek: látens biszexek, akárcsak a heterók.

Van, aki a melegséghez közelebbi biszex, a kutatás szerint, és van, a a heterósághoz közelebb, és van, aki meg valahol félúton, a kettő között.


Nem én állítom, én csak idézek számos pszichológusi kutatást.

Nem tartom kizártnak, hogy lehet ebben valami és logikus is.


Az emlős állatokról meg több etológus is megállapította már, h általánosságban elmondható: biszexek.


A genetika hangsúlya meg túl van spirázva... Egyre több kutató cáfolja már a genetika ekkora súlyát, amilyennek be van állítva Darwin óta... (Az evolúció elmélete is már oda-vissza meg van cáfolva.)

2015. nov. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!