Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok! Sokkal jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok! Sokkal jobb lányt dugni felcsatolhatóval, mint srácot?

Figyelt kérdés

2015. nov. 9. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Szerinted ez ilyen hétköznapi dolog? És ki az a ragyitallér "férfi" aki egy ilyet meg engedne?
2015. nov. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

"És ki az a ragyitallér "férfi" aki egy ilyet meg engedne?"


Az én logikám szerint egy férfi, aki valamiért erre vágyik, épp annyira homoszexuális ettől, mint azok a férfiak, akik análisan közösülnek egy nővel.


Ugyanúgy egy férfi, egy nő felállás, ugyanúgy anális szex. Vagy szerinted amikor mindkét partner férfi, akkor csak a passzív fél homoszexuális (vagy esetleg biszex), az aktív pedig heteró?

2015. nov. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%
Én utálom az anál szexet is..
2015. nov. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem exem azt mondta hogy mindkettőt kipróbálta, még mielőtt összejöttünk volna, és azt mondta fiút jobb.


Lánnyal is nagyon jó, de van egyfajta dominancia amikor egy fiút húz magára. Szóval ja, "beteg" csajszik szeretnek dominálni :D

2015. nov. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!