Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Heteró csajok, ti szexeltetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró csajok, ti szexeltetek már másik lánnyal csak úgy kíváncsiságból?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm azt mondta kipróbálhatnánk ezt azt, és elkezdett érdekelni a dolog, de nem tudom hogy belemenjek-e. Ti mit tennétek a helyemben.
2015. nov. 11. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert abszolút nem vonz, de ha egy kicsit is mozgatná a fantáziámat, hogy egy másik lánnyal szexeljek, akkor tisztában lennék vele, hogy van bennem valamilyen fokú biszexuális hajlam.
2015. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki belemenne ebbe az bizony nem heteró.
2015. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt már rá példa. Középiskolás kollégista koromban finoman szólva nem voltam a fiúk kedvence, így egy hozzám hasonló lánnyal rendszeresen orálisan kielégítettük egymást, és más dolgok is voltak...mióta volt pár fiúbarátom, nem voltam lánnyal.


Én amúgy a helyedben kipróbálnám, mit veszíthetsz? Ha nem lesz jó, akkor max. nem csináljátok többet, ha meg igen, akkor igen ;)


27N

2015. nov. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én leszbikus vagyok de ha belegondolsz és tetszik akk mit veszitesz? :D
2015. nov. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!