Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés lenyelni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés lenyelni egy másik férfi spermkáját?

Figyelt kérdés
Ki szertném probálni az orált egy férfival és kiváncsi vagyok milyen érzés.

2015. nov. 12. 13:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Csúszós :)

De, hogy komolyan is válaszoljak, ízlés dolga. Én nem tenném, mert még a saját spermám szaga is irritál. Amikor nekem először lenyelték (rég nem voltam már szűz akkor), akkor elkapott a hányinger, annyira zavart a tudat. Persze próbáltam leplezni, nem akartam a partnerem megbántani. Azóta már nem zavar, aki akarja lenyelheti, de soha senkitől nem kértem ezt azóta sem.

2015. nov. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A sajátomat kostoltam már és az nem zavart.
2015. nov. 12. 14:31
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tedd meg. Ha nem taszít a gondolat, és nem kényszerből akarod, akkor tedd meg nyugodtan. Persze azért kérdezd meg a partnered is, hogy ő is akarja-e és ha igen, akkor nincs miért hezitálni rajta. A lényeg, hogy mindketten élvezzétek, és senki ne kényszerből tegye.
2015. nov. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A sajátomát már én is kóstoltam pedig aktív vagyok :D

Igazából a szopatás érdekel,de még én is meg tudnám szokni ízét.

21/F

2015. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát igen , de én még a szopást sem probáltam csak szeretném DD...44/F
2015. nov. 12. 15:32
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
a sajátom rendszeresen nyelem barátomét néha nem igényli de nem zavarja ha nyelem jóizü neki is
2015. nov. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
én szeretem...imádom amikor spriccel a számba!
2015. nov. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Arról nem is beszélve, hogy a férfi spermája tele van hihetetlenül fontos tápanyagokkal, ami nagyon egészséges - mint pl. a szelén, amiből éppen ebben van a legtöbb! Sokan az arcukra kenik, hiszen a bőrük csodálatos tápanyagot kap, ránctalanít és selymes, puhává teszi, ha rászárad - le kell mosni. Ha több is érdekel, vagy így-úgy ki akarod próbálni, írjál, kérdezz... :) Segítek!
2015. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Próbáld ki! Nekem nagyon bejön. Nem mondom, hogy mindenkié "jó ízű", de átlagban élvezem ha belespiccelnek a számba. Sajnos nem eleget! :)

48/F

2015. nov. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

jó,ha finom.

kevésbé jó,ha nem finom.

de akár borzasztó is lehet.

2015. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!