Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért gondolják azt emberek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt emberek, hogy biszexualitás nem létezik?

Figyelt kérdés
Én biszexnek tartom magam, de ha nem is magamból indulok ki akkor sem értem, hogy hogy tudják bizonyos emberek olyan biztosan állítani, hogy márpedig ilyen nincs.
2015. nov. 20. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kitől hallotad? Ekkora baromságot.
2015. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem először hallottam már ismeretlentől és ismerőstől is.
2015. nov. 20. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert az a mániájuk, hogy nem mered felvállalni, hogy meleg vagy. :D
2015. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gondolják,hogy nem létezik.Más kérdés kinek mi köze ehhez?! Magánügynek kéne lennie.
2015. nov. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es: De akkor miért mondana bárki is ilyet? És ha pl. baráttal beszélsz akkor igenis van köze hozzá. Ha azt mondod neki hogy meleg vagy és elfogad, akkor miért nem ugyanez a helyzet ha azt mondod neki hogy biszex vagy? Pl. fordítva is mekkora hülyeség amikor valaki azzal jön, hogy valamilyen szinten mindenki biszex. A heterók is, meg a melegek is. És az még a "logikusabb" felállás hiszen a szélsőséget zárjuk ki. Így meg azt jelentik ki, hogy nincs átjárás a két szélsőség között, ami azért elég valószínűtlen. Remélem ide vetődik valaki, aki szintén azt gondolja hogy biszexualitás nem létezik és felvilágosít minket. :D
2015. nov. 21. 00:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

mert az emberek jobban értik a fekete-fehér dolgokat, egyrészt.

másrészt, ők el se tudják képzelni, hogy milyen, hogy valakinek a kettő a tuti. pedig olyan, mintha megkérdeznék őket, hogyhogy a szőkék és a barnák is tetszenek nekik, nem? de.

meg van, aki egyszerűen túl hülye vagy lusta ahhoz, hogy utánanézzen bizonyos dolgoknak, ezen kívül a média is csak a melegekkel és a heterokkal foglalkozik, a 'maradékkal' meg nem nagyon. "amiről nem tud, az nem is létezik"


én ha ilyen emberrel találkoznék, megpróbálnám neki elmagyarázni, de ha olyan a a személy, hogy ránézel, és tudod, hogy ez jottányit sem enged az igazából, akkor meg egyszerűen ott kell hagyni. okos enged...

2015. nov. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!