Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A barátnőm meg kérdezte hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm meg kérdezte hogy akarnék-e egyszer hármasban sexelni vele és egy másik lánnyal bele menjek?

Figyelt kérdés
a barátnőm bisexuális azt mondja h a nők testileg vonzzák de személyiségileg nem, kérdezte h kiakarom-e próbálni és persze hogy de én nagyon szeretem és nekem ez utána lehet úgy hatna h ő is megcsalt és én is őt, ő biztos kipróbálná és én is de félek :/ így mit gondoltok bele menjek a dologba? (a 2 férfi 1 nő felállás meg nálam szóba se jöhetne)
2015. nov. 22. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
2015. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 RRR ***** válasza:
75%

csak óvatosan,mert tesztelhet is

és a végén az lesz,hogy nem elég jó neked és megcsalnád


de ,ha tényleg valós,menj bele egy életre szóló élmény lesz

2015. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Ha tudta volna nem kérdezi meg.

Ne menj bele ha ennyi és ilyen aggályod van!

Eleve. Ha ugy érzed, hogy megcsal, miért gondolkozol rajta? Mond meg neki, hogy neked ez nem elfogadhato.


Aztán más kérdés mit gondolok rólad!

2015. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért mit?
2015. nov. 22. 15:10
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem vagy belé szerelmes, csak könnyű szórakozásnak tartod a lányt, próbáld ki, egyébként ne!
2015. nov. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

3. fél bevonása két esetben működhet:


1. Totális kettőtök között a bizalom, a testiséget képesek vagytok a szerelemtől elválasztva, külön kezelni. Egymást nem birtokolni, hanem szeretni akarjátok. A társad öröme neked is örömet okoz.

2. Nincsen érzelmi kötelék kettőtök közt.


Érzésem szerint egyik sem igaz rád.

2015. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
En alapbol nem kezdenek felhomar csajjal ott kezdodik a dolog,amugy meg nem is mennek bele mert viszolyogtatnak a melegek....
2015. nov. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen lehetőséget bűn kihagyni! :D Jó nagy gyík vagy ha nem mész bele :D
2015. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 nyitott fiú ***** válasza:
94%
Lehet, de nem feltétel
2015. dec. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
erzelmileg ez egy razos dolog, csak akkor mukodhet ha teljes a bizalom koztetek , vagy ha a csaj csak van hogy szorakoztatson.
2015. dec. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!