Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen érzés ha valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés ha valakit először dugnak meg? Lehetséges hogy akár még a farka is felálljon közben?

Figyelt kérdés

2015. dec. 1. 14:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Igen .. nem lehetseges hanem 90% hogy az illetonek fel fog allni ... ha van meg ilyen kerdesed akkor fordulj hozzam tudok segiteni ..
2015. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
7%
szerintem kulon reszleg kene legyen a meleg kerdeseknek... ez egyszeruen idegesitto :/
2015. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte általában fájdalmas szokott lenni, még akkor is, ha alaposan készültek a dologra. A farok felállása szerintem eléggé eltérő egyénenként, nekem például szinte soha nem áll fel a farkam, miközben dugnak (legfeljebb félig keményre), ennek ellenére élvezem a dolgot, többnyire el is élvezek.


#2 Unalmas. Már jó ideje vannak itt ilyen felosztások. Ráadásul nem elég, hogy a biszex kategóriában vagyunk, a kérdés címéből egyértelműen kiderül, miről van szó. Ehhez képest te nem átugrottad, hanem ideböfögted a baromságod.

2015. dec. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

szerintem meg az az idegesítő, hogy a legtöbb meleg kérdést bi témakörbe írják, nem tudom felfogni miért.:D


egyébként tapasztalatból mondom, hogy nem mindig áll fel. 19f/P

2015. dec. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Azért írta ide a baromságát, mert valamit ő is rejteget.
2015. dec. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A 3. hozzászoloval hasonloak a tapasztalataim. Általában nem áll miközben dugnak még akkor sem ha van hogy jobban élvezem mint az aktiv szerepet.

Annyi különbséggel hogy nekem az első alkalommal sem volt rossz tapasztalatom, igaz előtte már sok segédeszközt kipróbáltam igy nagyjábol tudtam mire számithatok, illetve a megfelelő előkészület is fontos.

2015. dec. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én is már kíváncsi lennék rá. :)
2015. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
a barátomnak gyakran áll közbe
2015. dec. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Akit eloszor,annak 100 %, hogy fel fog allni.
2015. dec. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
miért ? mit érez közben ?
2015. dec. 21. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!