Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vajon meleg vagyok? Gond van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon meleg vagyok? Gond van velem? Beszélgetnék hasonló emberekkel.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Amiért írok, az az mert elég furán érzem magam mostanság.

Úgy körülbelül fél éve csókolóztam egy barátnőmmel, azóta párszor fantáziáltam több barátnőmmel is hasonlókról. Volt már 1-2 hasonló álmom is, amikben közeli barátnőimmel csókolózok.

Fél éve nincs barátom, vele is azért szakítottam mert nem éreztem valami jól magam ha példul megcsókolt. És nem is vágyom új kapcsolatra.

Nem mondom, hogy meleg vagyok mert megnézem a fiúkat is, de lehet bi vagyok?


Szívesen beszélgetnék másokkal is, akik hasonló cipőben járnak. (egyenlőre mindenképp névtelenül.)


Pár dolog rólam:

- Inkább nőies lánynak tartom magam

- Hosszú haj

- Vas megyei

- 18 éves

- Átlagos testalkat

- Nem tartom csúnyának magam

Aki akar beszélni, és szintén nőiesebb típus, és még vas megyei is (kor: 16-20) írjon nyugodtan. :)


(Persze csak ha nem zavarja, hogy még nem merek személyes profilokon keresztül beszélni.)



2015. dec. 9. 16:15
 1/6 A kérdező kommentje:

Ami kimaradt, az e-mail amin elértek:

vasizafirxxx@gmail.com

2015. dec. 9. 16:22
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meleg nem vagy, legfeljebb leszbikus vagy biszexuális.
2015. dec. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdésem lényege..
2015. dec. 9. 16:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg nem mindegy??Ez nem betegség!!Sokan úgy kezelik...Gondolom még azért elég fiatal vagy,és nem is volt sok szexben részed,ami nem is baj,de majd idővel rá fogsz jönni h mi is az amire vágysz,ami örömet okoz,ahogy jól érzed magad a bőrödben...
2015. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem betgségnek fogom fel, sőt szívesen kipróbálnám ahogy írtam.

Lehet rájövök, de jelenleg nem érzem jól magam a bőrömben.

2015. dec. 9. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ugyanilyen barátnőm, ő Veszprém megyei :)
2015. dec. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!