Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Középiskolai kolikban elő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középiskolai kolikban elő szokott fordulni valami kis kaland akár fiú-fiú, akár fiú-lány között?

Figyelt kérdés

Meséltek ilyen történeteket?

Fantáziáltatok már ilyesmiről?

18/f



2015. dec. 12. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én ismerkedtem egy kolis sráccal, szűz volt még és bármit megtett volna nekem, de végül nem történt semmi, mert én időközben szerelmes lettem másba :D
2015. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam még kolis, hallani hallottam dolgokat:)) fantazialni mindenkepp fantazialtam;)
2015. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos megesik:( Nem csak koliban. Engem 3 srác kényszerített még gimiben. Talán emiatt is lettem bi...
2015. dec. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhova odaírod, hogy téged 3 fiú kényszerített az iskolában?:D:D:D
2015. dec. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Persze...


Én egy barátommal bezárkóztunk a szobámba beszélgetni...

Az ágyamon feküdt én meg a lábánál ültem. Odaterelődött a téma. Aztán nagy volt a csend. Megkérdeztem megfoghatom-e neki. Azt mondta ha akarom akkor igen. Én éltem a lehetőséggel..


Aztán vagy 2 perccel később majdnem felfeszítették az ajtómat mert keresték őt valamiért.. Gyorsan megigazította ruháját majd ment dolgára...

2015. dec. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Én a szüzességemet a koleszba veszítettem el. ott tanultam meg mi a szex, hogy kell a dolgokat csinálni. Az idősebb srácok avattak be, és ők tanítottak meg az alapokra.

Tökre élveztem, és azóta sem bántam meg :)


27f

2015. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Kár,hogy nem voltam kolis sosem.

Biztos sok fiús dologból maradtam ki :(

21/F

2015. dec. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Hát ott minden előfordul!

De ha nyitsz akkor több az esélyed!

2016. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
Ezek nem fiús témák, hanem inkább b*zisak. És a kérdés "fiú-fiú" része is arra utal, hogy a kérdező inkább csak erre kíváncsi... Melyik koliban vagy? Hátha olvassa valaki a GYK-t és beakaszt neked te homár!
2016. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy végigbulizott éjszaka után az egyik sráccal összemelegedtünk de csak ennyi volt

23/L

2016. ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!