Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik lehetnek az okai annak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik lehetnek az okai annak, hogy egy hetero srácnak nincs kedve felszedni buliban egy jól kinéző csajt?

Figyelt kérdés

Aki talán összejöhetne neki egyéjszakásra, tehát esélyes. Még csak nem is próbálkozik egyáltalán.

Továbbá jellemük miatt taszítják a könnyűvérű, vagy annak tűnő lányok?

Van ilyen?


Esetleg visszafogottabb/gátlásosabb/félénkebb a srác, akinek nem csak a külső számít, még a kalandokhoz sem? És inkább barátnőt szeretne?



2015. okt. 25. 07:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy van ilyen. Vagy úgy gondolja, hogy nincs esélye.
2015. okt. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Sok lány elutasította és emiatt nincs önbizalma; lehet csúnyának gondolja magát és nem hiszi, hogy van esélye ..

Számtalan oka lehet

2015. okt. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mert eddíg lekoptatás kapott punci helyett.
2015. okt. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
vagy nem ál fel neki fél hogy baj lesz vagy hamar elsűl esetleg kicsi neki vagy nem tettszel neki
2015. okt. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ja lehet, hogy már nem állt fel neki korábban és emiatt fél...vagy valami baja van (fitymaszűkület stb.) ... vagy önbizalomhiányos, félénk... sok ok ilyen oka lehet.
2015. okt. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy senkinek még csak meg sem fordul a fejében, hogy nem kell neki egy éjszakás kaland:DDD
2015. okt. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én pl a fitymaszűkületem miatt vagyok aszexuális, pedig már nem egyszer akart lány egy éjszakás kalandot velem, de vissza kellett utasítsam.
2015. okt. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

nekem az, hogy van barátnőm. ha nincs, akkor is van kivel szexelnem általában.

plusz lusta is vagyok, mert annyira nem érdekel a dolog. mármint persze egy jó csaj igen, de ha bulizok a barátaimmal, akkor sokszor már nem foglalkozok ezzel. meg hát amúgy is van csaj, aki odajön, kéreti magát szal minek menjek én felszedni valaki mást...:D

2015. okt. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Kell a fenének egyéjszakás kaland.


Amúgy meg buliba szórakozni járok és nem csajozni.

2015. okt. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam még buliba :D 20/f
2015. okt. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!